Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen ezzel a kutyával?

Mi legyen ezzel a kutyával?

Figyelt kérdés
Van egy kutyája a barátnőmnek, de..!!!Éhezteti, napokig magára hagyja, nem viszi sétálni és egy kis előszobában van bezárva mindig!Én nagyon sajnálom szegényt és most sikerült rávenni, h elajándékozza.Meghirdettem, de senki sem jelentkezett.Maradjon a menhely szerintetek?Viszont ő azt nem akarja, feljelenteni én nem akarom, de akkor mi legyen a kutyával?
2010. dec. 30. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Te nem szeretnél egy kutyát?
2010. dec. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha megteheted, tartsd magadnál, vagy a vidéki ismerősöknél is érdeklődj, h be tudnák-e fogadni (akár ideiglenes is.)

A menhely tényleg csak utolsó megoldás legyen, az nagyon megviselné a kutyát sztem. A csajnak meg nehogy visszaadd a kutyust!!

Jó olvasni, hogy állatbarát vagy. Remélem, jó gazdija lesz a kutyusnak!

2010. dec. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sajnos én nem fogadhatom örökbe, mert akinél lakunk,az nem engedi, de akkor hirdetek még több oldalon, hátha.Vidékieket nem ismerek sajnos.Köszönöm.
2010. dec. 30. 11:52
 4/12 anonim ***** válasza:
milyen fajta?
2010. dec. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Vedd fel állatbarátokkal a kapcsolatot. Vagy állatmenhellyel, és meg lehet beszélni velük, hogy addig marad a kutya, amíg lesz egy örökbefogadó.

Küldj képet nekik, és ki tudják tenni a honlapjukra, meg a forumokra.

Sok sikert!

2010. dec. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Hol laksz? Milyen fajta kutyáról van szó?
2010. dec. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Keverék, kicsit kisebb mint egy németjuhász és rettentően szomorú szemei vannak:(
2010. dec. 30. 12:37
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
úristen és előszobában v hol tartották?! jesszus....
2010. dec. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Pesten lakunk.És sajnos tényleg sürgős, mert jobb sorsra érdemes és így nem lehet bánni egy állattal sem!De a csajt most sem foglalkoztatja a dolog, de én nem akarom hagyni, most amikor végre beleegyezett, pedig a legszívesebben felpofoznám!
2010. dec. 30. 13:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Én Veszprém megyében lakom ha ott laknék szomszédságotokba én hirdetném meg örökbefogadnám megsajnáltam ak utyát.
2010. dec. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!