Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó ha bezárom a kutyám?

Jó ha bezárom a kutyám?

Figyelt kérdés
Én nem azt akarom, hogy rossz legyen neki de ez lesz az első szilvesztere és félek, hogy bedobnak hozzá petárdát vagy infartust kap stb. A helye ahol aludni szokott elég nagy és meleg ha bezárom oda az jó vagy inkább hagyjam kint?
2010. dec. 30. 21:23
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Elbújt a helyére és ott feküdt néha kinéztem hozzá de nem nyüszített meg semmi nem zártam be úgyse akart kijönni!
2011. jan. 1. 14:51
 22/24 Doruss ***** válasza:

Az én kutyámhoz mindig kimentünk szilveszterkor, amikor kezdődött a nagy durrogtatás. Igényelte, hogy ott legyünk, mert ha nem mentünk ki, kaparta az ajtót, viszont ha a házba engedtük és becsuktuk az ajtót az se tetszett neki. Amúgy mi is kertes házban lakunk. Öregkorára már egész jól viselte a tűzijátékot, de mindig vele voltunk. Sokszor odajött és ráült valamelyikünk lábfejére, gondolom azt érezte, hogy ha vele vagyunk, biztonságban van. :)

Amúgy az enyém ilyenkor a labdázásra meg hasonló figyelemelterelésekre nem nagyon reagált. Amúgy ezek szerint a kutyád jól viselte, nem lesz semmi baj.

2011. jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Cuki vagy, hogy így aggódsz érte :-).Látszik, hogy nagyon szereted :-))))))!

Örülök, hogy nem volt gáz.

2011. jan. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Hát igen nagyon szeretem pedig rossz kutyus de nevelem! Ez az első kutyám!
2011. jan. 6. 16:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!