Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Beagle kiskutya szétássa a...

A Beagle kiskutya szétássa a kertet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha unatkozik mindenre képes
2011. jan. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minden kiskutya szétássa a kertet. Foglald el, vagy ne törődj a kerttel.
2011. jan. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert nekem volt egy csau-csaum és ő sose rágott szét semmit, vagy ásta volna fel a kertet. És mivel a beagle vadászkutya így elképzelhetőnek tartom, hogy ösztönből ásna.
2011. jan. 2. 21:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Minden kiskutya imád ásni.
2011. jan. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez a fajta kutya nagyon aranyos,de nevelhetetlen.
2011. jan. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem futtatod napi 3 órát és unatkozik akkor mindenre képes nekem beaglem van és az összes tujámat kikaparta és szétrágta fél éves koráig azóta rengeteget futok vele és már vettem mellé egy másik kutyát is a házba is bejöhetnek így szinte mindig velem vannak,és így em rág és kapar semmit(igaz már 3 éves)
2011. jan. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az előttem szólónak írnám a beaglet igenis lehet nevelni csak érteni kell hozzá
2011. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 xnorkax ***** válasza:
utolsónál a pont! nincsen rossz kutya, csak rossz gazda! azt meg sok embernek felkéne fogni, hogy nem kinézet alapján választunk kutyát.
2011. jan. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Attól függ, hogy neveled. Nekünk is van egy beagle kutyánk, és még sosem láttam ásni. Mindegy milyen fajta kiskutya, ha nem is vadászásra tenyésztették ki ugyanúgy fog ásni.
2011. jan. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!