Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szidhatnám le a kutyát,...

Hogyan szidhatnám le a kutyát, ha egyszer nem vagyok ott?!

Figyelt kérdés

Drága kis shi-tzukánk a világ legrosszabb kutyája... 1 éves lesz, és minél öregebb, annál hülyébb.

A lakásban van, általában 9-16ig kell egyedül kibírnia, de hiába szobatiszta, ha pisilnie kell, hát elvégzi a dolgát odabent. Ezt azóta csinálja, hogy beteg volt... az anyósom sose szidta le, mert a gyengeség miatt nem bírta visszatartani.

De nagyobb gond, hogy ha éppen rá figyelünk, a házban olyan mint a kisangyal. Szót fogad, ennivaló. De ha kiengedjük az udvarra átássa magát a hátsó szomszéd kertjébe vadászni, sokszor döglött galambbal jön vissza :S

Ha reggel szólunk hogy jöjjön be - általában indulás előtt 2 perccel - akkor leveti magát a földre, nem hajlandó jönni, rúg,harap,mar. Utána meg néz mint a ma született bárány.

Amikor nem vagyunk otthon, mindent megcsinál gyorsan amit egyébként nem lehetne; felmászik a kanapéra, az ágyra, felborítja a ruhaszárítót, bemászik a zuhanyzóba, széttép mindent amit talál.

Mit lehetne tenni vele? :S

Nem használ se szidás, se dicséret, ráadásul ha nincs senki otthon, le sem tudjuk szidni :(


2011. jan. 3. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:

elcsukni nem egy kis helyre de ahol nagyobb kárt nem tehet ? :)

esetleg kipróbálhatjátok ezt is : [link]

ez elvileg lefoglalja

2011. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:D köszi a tippet, mindenképpen kipróbálom... Eddig ilyen ehető csont játékot adtam neki, az elég nagy volt hozzá hogy órákra lekösse, csak sajnos csakis addig, amíg a társaságunkban volt :/ Talán ez jobban érdekli majd :D
2011. jan. 3. 19:24
 3/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok

ha hazaértek sunnyog tudja h rosszat csinál?ha rámutattok a szét szedett cuccra vagy a pisire / kakira stb ... akkor elszégyelli magát????

2011. jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Csak akkor, ha lebukik :/ Pl. a múltkor elindultam suliba, kulcsrazártam az ajtót, a kis disznó ott ült és nagy nyikorgással búcsúztatott. Aztán eszembe jutott hogy bent hagytam a telefonom... pont akkor ugrott fel a kanapéra, mikor kinyitottam az ajtót. Akkor rögtön le is ugrott fülét-farkát behúzva, és elsunnyogott.

Egyébként ha odaviszem a "tett színhelyére", megmutatom neki vagy leszidom, akkor úgy néz rám mintha nem is tudna semmiről :S

2011. jan. 3. 20:10
 5/9 anonim ***** válasza:

még mindig az 1. és a 2. vagyok :)

az a gyanúm hogy Szeparációs szorongásban szenved olvasd el az alábbi cikket :) :

[link]

2011. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Egyébként ha odaviszem a "tett színhelyére", megmutatom neki vagy leszidom, akkor úgy néz rám mintha nem is tudna semmiről :S"


Utólag már ne szidd le, nem tudja, miért szidod le, a kutyák nem emlékeznek visszamenőleg a dolgokra, még ha 2percel ezelőtt történt is!!!!

Csak ennyi, a többire már írtak a többiek.

2011. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

húha, igen, valószínűleg ez lesz a baj :/

az anyósom a gazdája, és már akkor sír a kis rosszaság ha kimegy mama nélküle az udvarra...

hát, akkor dolgos napok várnak ránk, köszönöm a segítséget! :)

2011. jan. 3. 20:31
 8/9 anonim ***** válasza:

1.2.3. válaszadó vagyok :)

sok sikert!!!Mindent bele örülök hogy segíthettem

2011. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez megint csak egy iskolapéldája a falkavezér szereptévesztésnek. El van kényeztetve a drága, nem kicsit és ezzel párhuzamosan a fejetekre nőtt. Úgy gondolja h ti mind alatta vagytok.


Támpontként olvassáTOK el ezt és tartsa be MINDENKI aki a kutyával egy háztartásban él:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jan. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!