Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tenyésztőnél mennyibe kerül...

Tenyésztőnél mennyibe kerül egy akita kölyök?

Figyelt kérdés
Gyakoribb fajtáknál itt-ott kiírnak árat, de akitánál még sose láttam. Nem mostanában tervezem a beszerzést, ezért nem írogatok nekik meg nem telefonálok, de érdekelne ha valaki tudná. Ja, és nem böszme amerikai féle, hanem az eredeti japán fajta.
2011. jan. 5. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
100.000 felett
2011. jan. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Ha azért érdekelne, a barátnőmnek eredeti japán akitái vannak, épp most születtek kölykei. Törzskönyvezett díjnyertesek a szülők, és általában olcsón adja a kölyköket, csak szerető gazdit találjon nekik :)
2011. jan. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%

egy eredeti japán fedező kan alsó hangon 3000 euró - nem sok ilyen van az országban, az ő kölykei rendes törzskönyvvel sem olcsóak az tuti min. 100000 de inkább 150000

...és japán vonalú akitát nem is ajánlanék senkinek főleg olyannak aki csak a küllem alapján dönt...életveszélyesek lehetnek egy felkészületlen kutyatartó kezében(ember, gyerek, kutya, bármit zsákmánynak nézhet)!

2011. jan. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az eredetit nem úgy értem hogy díjnyertes példány most postázták japánból a miniszterelnök kézzel írott üdvözletével... Japán típusú, standardnak megfelelő, törzskönyvezett/törzskönyvezhető. Szabályos. Nem kell a szülőknek se díjnyertesnek lenni, csak törzskönyves, igazi akitának. Azért mondtam hogy ,,igazi japán'' mert az amerikaiak kitenyésztették a saját akitájukat, amiről kötve hiszem hogy elmondhatók a japánok erényei. Nagy lett és erős, és ez amerikában mindennél előrébb való, nálam meg nem. Nem vagyok kezdő kutyás, a családban egyedül én tudok parancsolni az ebnek. Persze a gyereide! meg hasonlóra mindenkinél hallgat, de azt, hogy a hátsókertbe ne menjen ki, ha én kimegyek akkor ő leüljön a kapuba és csakis külön engedéllyel követhet, azt csak én tudtam elérni. Mindenkivel kimegy, holott közös döntés volt hogy a kutyát nem engedjük ki.
2011. jan. 6. 00:09
 5/6 anonim ***** válasza:
akita inu vagy amerikai akita kell ez kutya az első ami 90000 forintol-9000000000 forintig van
2011. jan. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek elég drága kutyák, szóval szerintem készülj fel, hogy 150.000 alatt nem nagyon kapsz minőségi példányt.
2011. jan. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!