Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két éves cicám mellé, hamarosa...

Két éves cicám mellé, hamarosan örökbe fogadnék egy 1-3 éves, közepes termetű kutyát. Hogyan szoktassam őket össze?

Figyelt kérdés
Menhelyi kutya lesz, valószínűleg a gondozók nem tudják majd, hogy macskabarát-e a kutya.
2009. jan. 29. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
szia! először is, ha a kutyus megérkezik, legyen egy olyan hely, ahová el tudod zárni a kutyust vagy a cicát, ha nem barátkoznának össze. Általában az egyik állatot egy ketrecbe rakták (max 1 órára), hogy a másik állat megszagolhassa, és megbizonyosodhasson róla, hogy kedves és nem bántja őt. Szerintem ez a legemberségesebb módszer. Én így csinálnám.
2009. jan. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia! ez attól függ hogy a kutyus alapból hogy tűri a cicákat, hogy volt neki a régi gazdánál.

jó ötletnek tartom amit az előttem szóló írt, én is hallottam már erről a hozzászoktatási módszerről.

az biztos ha a kutya meg is szokja, a cicák annyira önzőek (saját tapasztalat), hogy ők iszonyatosan féltékenyek...


sok sikert :)

nem lesz egyszerű.

2009. jan. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az 1. hozzászóló vagyok!csak annyit akartam ég írni, hogy az állatkertben is így szoktatják egymáshoz az állatokat (a pécsi állatkertben)
2009. jan. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!