Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit Tudtok a Real Pearl...

Mit Tudtok a Real Pearl Border Collie kennelről? "Munka" vagy "show" jellemű kutyákat tenyésztenek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 18:03
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
2011. jan. 10. 21:28
 12/37 anonim ***** válasza:

Ja,rosszindulatú feltételezés :)

A MEOE elnöke egészen konkrétan a tenyésztő hölgy férje.

Másnál is vannak ám szép kutyák!

Azt meg mindenki tudja,hogy a MEOE kiállításokon,és sajnos egyre inkább az MKSZ kiállításokon is nem mindig a legjobb kutya nyer a mezőnyből,hanem akinek csókos a gazdája.

Aki a kiállítások világában kicsit is jártas,egészen pontosan tisztában van ezzel,vegyünk bármely fajtát.

Ha meg ennyire meg vagy győződve arról,hogy ez egy kiváló,kifogástalan kennel,miért kérdezgetsz itt?

2011. jan. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem vagyunk meggyőzödve , csak mivel ott fognak mostanában születni kiskutyák , és már lefoglaltattunk egy kant ... csak szeretném megnyugtatni magam h nem akkora a gáz...
2011. jan. 10. 22:22
 14/37 A kérdező kommentje:

tehát akkor elvégre mi a baj az ottani kutyákkal?:/

-remélhetőleg nem lesznek tökkelütöttek ,

-az h szép e azmár kiskorában is látszik,

-nem szaporító hanem tenyésztő,

és ugya még azt hozták fel h sok kutyát tartanak...és?egy jó tenyésztő megteheti.

nekem az első kutyám egy szörnyű helyről volt ,mármint a körülmények miatt mert eredmények azok voltak, de ketrecben tartották a kutyákat néha jól megis verték ha ne ugy viselkedtek ahogy kellett volna , mégis egy gyönyörü, szófogadó , alázatos, barátságos kutyus lett és sok sok versenyt nyert :)

2011. jan. 10. 22:28
 15/37 A kérdező kommentje:

egyébként a tényleg a férje akkor már csak nem tenyésztenek selejt kutyát :/:S


(ja és nem kötözködni akarok , örülök h vki válaszolgat :)

2011. jan. 10. 22:48
 16/37 A kérdező kommentje:
Theia-tól szeretném kérdezni (ha jár még erre)hogy és azóta mivan azzal a kutyával ? mert a korpát kilehet irtani ...milyen a kutya személyisége
2011. jan. 10. 22:53
 17/37 anonim ***** válasza:
67%

Nézd, az előjegyzés még nem kötelez semmire. Nem értem, miért pont ehhez a kennelhez ragaszkodsz. Ha kiállításra kell a kiskutya, akkor vannak erre jobb kennelek, ha munkára, hobbira akkor úgyszintén. Mindenkinek szíve joga, hogy honnan hoz kiskutyát, de nagyon nem mindegy, hogy a kölyök egy kennelben vagy családi környezetben nevelkedik fel, mert ez alapozza meg az egész viselkedését a későbbiekre.

Persze én nem akarom mocskolni ezt a kennelt, biztosan kerültek ki innen kiváló kutyák, csak egyszerűen nem szimpatikus, hogy ennyi kutyát tartanak. Szerintem egy jó tenyésztő ezt nem engedheti meg magának, a kutyák kennelekben vannak tartva, gondozó személyzet elviszi őket egy egy órás sétára, megeteti, kitakarítja őket és ennyiből áll az emberekkel való kapcsolatuk. Ez egyáltalán nem élet így egy kutyának.

2011. jan. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Egy tündéri kiskutya, barátságos, kedves, puszilkodós, viszont elég összeszedetlen, hebehurgya, bár lehet azért mert még fiatal, nem tudom ez később változni fog-e neki. Viszont voltak problémák vele, a füle feláll és ragasztgatni kell, ízületi gyulladása is volt ha jól tudom. Az anyja pedig CEA hordozó, hát no comment ilyen kutyát tenyésztésbe vonni.
2011. jan. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
az mit jelent h CEA?
2011. jan. 10. 23:04
 20/37 A kérdező kommentje:
már utánanéztem..vmi szembetegség
2011. jan. 10. 23:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!