Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám elbír engem (46...

Ha a kutyám elbír engem (46 kiló) félnem kéne tőle?

Figyelt kérdés
magyar vizsla
2011. jan. 10. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért kellenne félned tőle?
2011. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ha már alapból nem agresszív akkor szerintem nem. :)
2011. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Neked ilyen kutyát nem lenne szabad tartanod, alapvető dolgokkal nem vagy tisztában.De majd mindjárt jönnek az okosok, és részletezik.
2011. jan. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfelelően nevelted, akkor nem kell.
2011. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Az vagy nem magyar vizsla, vagy nem 46 kiló vagy iszonyat kövér és az életével játszol. Amúgy nem a kutya méretétől függ, hogy kell-e tőle félni. Egy vizslától meg főleg nem kell félni. Megfelelően kell nevelni, és akkor minden rendben lesz. Ennyi erővel én is félhetnék a kutyámtól, mert 63 kiló és kettőnket is el bírna húzni.
2011. jan. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Roolii válasza:

Nem ismerek a magyar vizslától barátságosabb, jámborabb és okosabb kutyust!

Tuti ha jól is van ráadásul nevelve az életed is rábízhatnád!!!!!!

2011. jan. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem.

De hogy érted, hogy elbír? :)

2011. jan. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ez az, én sem tudom mit jelenthet az "elbír". Bízom benne, hogy nem lónak használ egy vizslát. :)
2011. jan. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 hell-ikon ***** válasza:

Nem a kutya erejétől, méretétől függ, hogy félned kell-e tőle, hanem a nevelésétől.


Egy máltai selyemkutyából is ki lehet hozni ugyanúgy az agresszív fenevadat, mint egy labradorból vagy német juhászból, ha rosszul van nevelve. (Látok itt a környékünkön baromi rosszul nevelt, agresszív magyar vizslát egyébként, pedig az egyik legszelídebbnek tartják.)

2011. jan. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Magyar vizslánál tényleg rohadt sok a 46 kiló! 21-27 kg közt kéne lennie. Gondolom nem jól értelmeztem, és te vagy a 46 kiló!

Nem kell félned tőle, ha te vagy a falkavezér!

2011. jan. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!