Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Örökbefogadási papírt át kell...

Örökbefogadási papírt át kell íratni, ha elajándékozom a kutyát?

Figyelt kérdés
Menhelyről hoztam el két éve a kutyust,és kisbaba érkezése miatt,szeretném elajándékozni.A menhelyről még jönnek majd a kutyához?Kell szólni nekik,hogy odaadtuk valakinek?
2011. jan. 12. 12:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Felelős állattartás.. hol van az ilyenkor?
2011. jan. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom amikor örökbefogadtátok nem is gondoltatok rá, elképzelni sem tudtátok, h 10-15 éven belül (amíg egy kutya él) gyereked születhet... Megdöbbentő.
2011. jan. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
3%

szójá a menhelynek, aztán csak hogy tudjanak róla

de ha nem írtá alá semmit akkor tökmindeggy vagy visszaviszed a menhelyre oszt jóvan

2011. jan. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy örökbefogadott kutyusom, igaz ő nem menhelyről jött, hanem fajtamentőktől. Alá kellett írnunk egy szerződést, adtunk egy alapítványi összeget (10.000,-) és le van írva, hogy ha bármi változás van, nekik kell visszaadni a kutyát, természetesen pénzt nem kapnánk vissza (persze eszünk ágában sincs visszavinni). Szerintem itt is hasonló lehet a helyzet. Oda kellene visszamenni, illetve a szerződést elolvasni. A felelős állattartásról inkább nem is mondok semmit, túl csúnya lenne a véleménynyilvánításom. Inkább reméljük, hogy legközelebb sokkal jobb gazdája lesz szegénykének.
2011. jan. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!