Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kolyok kutya szallitasa...

Kolyok kutya szallitasa Angliaba? Otletek, tapasztalatokat legyszi.

Figyelt kérdés
Angliaban elek, szeretnek egy pici yorkiet venni, de az itteniek nem tetszenek:) szerintem otthon sokkal edesebbek vannak,nem is ez a lenyeg. Tehat mivel kolyok meg nincs meg minden oltasa, es ezert ugye meg nem lehetne kihozni. Nem tudom esetleg ha autoval hoznam ki akkor is ellenorzik ezt? Nem szeretnekk 6 honapot varni, ugy vagyom egy kiskutyara. Legyszi segitsetek hogy milyen megoldas lehetseges.Ha esetleg karanten kene, amit szeretnek elkerulni az mennyi ido?
2009. aug. 28. 03:05
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Mi a különbség az angliai és a magyar yorki között? El nem tudom képzelni. Miért nem tetszenek a kintiek?
2009. aug. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kell állat útlevél, ha autóval viszed bárhol megállithatnak. Egyébként, kérdezz meg egy állatorvost. tudom mi a baja az angol yorkie meg a magyar között, az ára. mig kint lefogadom 200000ft alatt nincsen addig magyarországon sokkal olcsobban beszerez még jobb tenyésztőtöl is.
2009. aug. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az Angliába szállított állatoknak 6 hónap a karantén, és nem lehet kikerülni.
2009. aug. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt gondoltam, hogy drágább, de a kérdező azt írta, hogy neki nem tetszenek az ottaniak és nem az árát drágállotta
2009. aug. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Itt talalsz bovebb informaciokat:

[link]


Elore szolok; nagyon hosszadalmas es draga lesz, a kutyus fel evig nem mehet be a szukseges oltasok es vizsgalatok utan.

2009. aug. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Autoval hajon semmikepp nem tudod kivinni, maximum az alagutban ha beteszed a hordozodobozt egy utazotaskaba.

En kifele hoztam igy a cicamat, mert nem volt utlevele es imadkoztam. Bar en tobbet nem mentem vissza. Nagyon rizikos megoldas, akar el is vehetik es akkor aztan igazi karantenba kerul.

Kifele nem annyira szigoru, Franciaorszagban miutan az alagutban atersz, nincs tobbet ellenorzes.

De ha jol emlekszem, odafele van.

2009. aug. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Azoknak akik szerint az ara a problema, elmondanam hogy megengedhetem magamnak innen is, egyszeruen nem talaltam itt aranyos pofiju kutyust. Ha nem a kerdesre valaszolsz inkabb ne is valaszolj, jo?....koszi. A tobbieknek kosz a segitseget, akkor majd valahogy mashogy lesz kiskutyam, remelem talalok itt egyet ami tetszik.
2009. aug. 28. 12:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Keress fel egy kinti állatorvost, akár telefonon is elég, és kérdezd meg tőle mi ennek a menete. Szomszédom innen vitt ki magyar vizslát Olaszországba. Lehet más szabályok vonatkoznak rá nem tudom, de az simán ment. Az a legtisztább szerintem ha hozzáértőtől kérdezed.
2009. aug. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem van ket yorkim, mind a kettőt itt kinn vettem és sztem nagyon szépek,mondjuk az egyik szürkés a másik barnás. A lány kutyusom nemsokára tüzel. Ha érdekel akkor irj

2009. szept. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy már nincs 6 hónapig karantén, egy 2 hónapos kölyköt kínzás bezárni 6 hónapra karanténba, nem hiszem, hogy utána normális kutyát tudnál belőle nevelni.
2009. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!