Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? Elszöktek a...

Mit csináljak? Elszöktek a kutyáim!

Figyelt kérdés

Légyszi normális válaszokat. Már mindent átkutattam a közelben, de sehol sincsenek. Ha csak kóborólni mentek, akkor ha éhesek lesznek akkor visszajönnek? És egyáltalán hazatalálnak? Volt már hasonló helyzetetek? Mi történt? Nagyon szomorú vagyok és készülnöm kéne dogákra de nem tudok mert 1 napja folyamatosan sírok! Aki Baranya megyében, azon belül Pécs-Nagyárpád és Kozármisleny fele lát egy világosbarna vizslát egy kis fehér golden retriverrel, kérlek hívja fel a bilétájukon látható számot! Köszönöm szépen!

Szomorú lány.


2011. jan. 12. 20:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Ne aggódj, hamarosan hazajönnek. Az én kutyusom is volt, hogy elkóborolt, de mindig visszajött. Amúgy hívd fel a vasasi állat menhelyet (ha megvan még) hátha valaki bevitte őket.
2011. jan. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Pissy válasza:
100%

Először is jelentsd be itt:

[link]


Aztán hívd fel a misinát:

[link]


Tedd fel őket képpel a közösségi oldalakra.


Nem utolsósorban pedig plakátolj.

2011. jan. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Add fel neten a hirdetést hogy elvesztek a kutyáid. Pl.: Netboard, allatok.info. Van rengeteg elveszett állatokkal foglalkozó oldal. Tegyél fel képeket is a kutyákról, írd meg a pontos körülményeket stb. és figyeld a netes hirdetéseket hátha valaki bejelenti hogy megtalálta őket. Ha megkerültek a kutyusaid akkor elsőkörben én egy ivartalanítást és chipezést javasolnék ha esetleg ezek még nem történtek meg.
2011. jan. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Jah és igen hívd fel a helyi gyepmestert/menhelyet járd az állatorvosokat is.
2011. jan. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Holnap menj elmindenféleképpen a sintérhez, hátha befogták. nekem is volt,hogy egy egész napra eltűnt, az egész falut átkutattuk,mire a házhoz közeli utcában volt(lehet, hogy hazafele tartott.)
2011. jan. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a netre feltettem, mást nem igen tudok csinálni így 14 évesen.. :(
2011. jan. 12. 20:57
 7/22 anonim ***** válasza:
74%

Ne aggodj az én labradorom is szökött el,de 2 nap múlva vissza jött.

Remélem hogy meg lesznek:)

2011. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Vacak és Artúr? Már felkerültek az országos keresett kutyák fórumára, biztos meglesznek.
2011. jan. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
Szerintem aki megtalálja csak felhívja a bilétán lévő számot.
2011. jan. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Utólag kiderült, mivel nem tőlünk tűnt el hanem keresztanyuméktól, hogy nem volt rajtuk a biléta :( De már sokan keresik a faluba őket, és sokszor látják ugyanazon a helyen őket, ahova mi naponta 2x-3x kimegyünk, meg sétálunk hátha ott lesznek de eddig semmi :(
2011. jan. 13. 15:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!