Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyátok evett közvetlenül...

A kutyátok evett közvetlenül ellés előtt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában előtte nem szoktak enni. Általában.
2011. jan. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Magyar vizsla tenyésztő vagyok, még nem elterjedt a kennelünk híre, de törzskönyves, tenyészszemlés, szűrt, eredményekkel rendelkező kutyáim vannak, és a kicsiket is törzskönyvvel, szerződéssel adom. :)


Nos, az én kutyám amikor ellés előtt volt, nem evett. És ez nem általában van, szinte minden esetben minden kutyánál minden ellés előtt.

2011. jan. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előzőnek:


Ez itt a reklám helye :) Ki vagy? Melyik kennel a Tiéd? Kik a kutyáid?


Egyébként általában tényleg nem esznek, viszont nekem már volt olyan szukám, aki még közben is hajlandó lett volna enni...de szerintem ez a ritkább. (ui. magyar vizsla volt)

2011. jan. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Itt nincs különbség törzskönyves, vagy nem törzskönyves kutya között. Az én törzskönyves nj szukám minden további nélkül két kölyök között jóízűen elfogyasztott egy adag marhahúst. Kivételek mindig vannak. Hogy nem esznek, ez a nagy általános tapasztalat.
2011. jan. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a vasszöget is megeszi normál esetben, de ellés előtt, semmit nem hajlandó elfogadni. Nálunk ez biztosabb jel, mint a testhőmérés:)
2011. jan. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!az én havanesem is evett sőt szülés előtt még játszani is volt kedve pedig a testhője javában lent volt már:)sőt még egy kertészkedést is végig ült/várt mellettem:)aztán hajnal 4-kor meg 5 kis porontyunk lett:)
2011. jan. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!