Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan talalhatom meg elveszet...

Hogyan talalhatom meg elveszett Amerikai staffordshire terrieremet?

Figyelt kérdés
Tudom keves a remeny, de meg van,2 eve tunt el a staffordshire terrierem,es az osszes menhelyet, meg az amerikai staffordshire fajtamentoket is megkerestem,de minden hiaba.Kartal( aszod melett) telepulesrol tunt el 2008 oktobereben, kiszokott a keritesen.Kiplakatoztam, fotoval es tobben telefonaltak hogy itt es ott lattak de mire a helyszinre ertem autoval nem talaltam. 10 eves kan kutya, eros jol taplalt volt es soha de soha senkit sem bantana mert csaladi kutya volt,megis sokan felnek ettol a fajtatol.Mellkasan feher denever abra,fule nem vagott.
2011. jan. 17. 12:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Akkor viszont valószínű, a kislány csinálhatott valamit, vagy téged keresett! Bár mi 1 hétre elszoktunk menni, nagyszülőkre vannak bízva (2 amstaffom van) és nem szoktek meg, pedig 2 nyár is eltelt így.

Falkavezér?

Ha a kutya a falkavezér, az ő feladata vigyázni, rád, és ha nem lát téged bele is bolondúlhat.

Gondolod írj privátot.

2011. jan. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Esetleg újságokba, rádióba, tvbe fel lehet adni a hírdetést !Ha meghalt akkor sztem neked az is nagy meg könnyebülés lenne ha tudnád hol élt vagy mibe halt meg és hogy mikor halt meg! Boccsás meg én is 2 héttel ezelőtt veztettem el a kutyámat és nagyon hiányzik:( !

De ha meghalt a kutyusod szerintem mindenki nevében mondhatjuk h részvétünk és hogy nagyon szép kort élt meg szóval RÉSZVÉTEM ha meghalt :(

2011. jan. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ma 13:12 vagyok az aki azt írta hogy vertétek az nagyon értelmes és hozzá értő lehet!:S

1.Ha verted volna most nem tetted volna fel a kérdést!

2.Még örülnél is neki hogy eltűnt.

Az is lehet hogy a kutyusod elszökött a lánytól és valaki elrabolta.

Vagy hogy a lány tud valamit csak nem mondja el!:S

Nekem is Amstaffjaim vannak és egyszer elszökött 2 kan,de ők meglettek egy óra múlva.De én akkor is nagyon kikészültem , úgyhogy gondolom milyen rossz!:(

2011. jan. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
A kutyamnak amugy en voltam a falkavezer de ha nemvoltam otthon a kislanynak is szot fogadott,deigen en bennem is felmerult mar a gyanu hogy a lany lopta el es elvitte mas videkre, pedig olyan rendesnek tunt a csaladja is megis a kutya eltunese utan nem voltakvalami segitokeszek pedig o islehetett hibas abban hogy nem jolhuzta meg a nyakorvet a kutyanak es kibujt belole. Tudott mozognia lancon mert 20 meteres futolancot csinaltam neki raadasul minden nap setaltatva volt es meg a lanynak napi1500 ft ot adtam a gondozasert,de sajna a magyar rendorseg semmit sem er az ilyen eseteknel sem,raadasul 2 ev teltel azota,mar banom hogy nem csippeltettem be mert azzal konnyebb lenne.
2011. jan. 17. 17:15
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Most olvastam a hirdetésed. Sajnálom a kutyát. Az enyém idén 2012. január közepén tűnt el ktthonról. Mintha a föld nyelte volna el a szukánkat..:( Teljesen magam alatt vagyok, borzasztóan hiányzik.

Az enyém is itthonról szökött el a rotinkkal együtt. Én is csak arra tudok gondolni, hogy valaki befogadhatta...:(

Neked volt valami fejlemény a kutyáddal kapcsolatosan? Esetleg meglett? Jó lenne némi biztató szó..

2012. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!