Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok ingyen elvihető...

Hol találok ingyen elvihető dobermann vagy németjuhász kölyköt? Fajtatiszta legyen és kölyök?! Esetleg fajtamentés? Linkeljetek nekem!

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 09:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Fajtamentők ivartalanitva adják, és a menhelyek is. Nem?
2011. szept. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
a "fajtatiszta legyen és kölyök?!" ezt tölünk kérdezed? hogy kicsit vagy nagyot akarsz, ill fajtatiszta legyen e, neked kell eldöntened. és igen, pl fajtamentés. de ott sem mindig van ingyen, van ktg-e általában annak is ha kihozod. illetve vállalni kell, ha baja van, igen is orvoshoz kell vinni, gondozni, ami esetenként nagyobb kiadást is jelenthet. ezen nem szabad sporolni, de az örökbefogadás mindig jobb érzés, ha egy nehezebb sorsu állatot boldog szeretö körülmények közt nevelsz :) és meghálálja, nagyon :)
2013. febr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 DonZsoltesz válasza:
0%
Jaj igen, nekem is szükségem lenne egy dobermanra, imádom *.* de fajtiszta az drága a sok retardált ember aki azt mondja hogy drága a kutya, a sok pénzéhes szar aki összerak 2 kutyát és eladja 150ezeré XD Hülye idióták, a saját kutyájukkal etetném meg az ilyet. Először 2 hetes korában kap a kutya féreghajtót, és a leválasztás 6-8 hetes korban történik. Na most ez idő alatt kb a féreghajtóval és a kajával együtt egy kutya legyen doberman 10-15 ezret eszik meg és az első oltás is 8 hetesen kezdődik. Ne elég hogy lehúzzák az embert mert a paraszt elhiszi hogy 150000 megér :@ És még 50 ezret rákölt mire megvan minden. Remélem elkezdi magát felakasztani az összes hülye marha!
2014. máj. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
80%
kedves DonZsolesz. Akkor én elárulom neked, hogy egy dobermann kiskutya minőségi felnevelése igencsak messze áll a 15 ezer forinttól. Jóval meghaladja az 50 ezret, és ebbe még nincs benne a fedeztetés ára, és a kiutazás egy külföldi jó kanhoz. ha valamihez nem értesz, akkor ne okoskodj!!!!
2014. máj. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 DonZsoltesz válasza:
0%

Igen, ezért van az hogy a doberman túltenyésztett, és ezért mondják rá, hogy szarok, bár nekem akkor is ez tetszik imádom *.* . Egy külföldi kutya akinek vannak díjai az ugyanolyan mint egy vidéki házikóba tenyésztett doberman itt magyar földön. Mert semmivel nem különbözik a kutya attól hogy díjat kap vagy nem, vagyis az a kutya amit kínoznak, hogy az én kutyám fog nyerni, nah az a beteg. -.-


Akkor is az marad a véleményem amit írtam,

-Mind1 milyen, honnan az doberman

-6-8 hetes koráig nem pénz a kutya 7-8 hetes kora után mikor jön az a 8 féle oltás.... Na az a sok pénz, onnan nézve.

2014. máj. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
és szerinted azt az anyakutyát nem kell minőségi ételen tartani??? Az nem ugy működik, hogy megvárjuk amikor tüzel, aztán hajrá. Egy szukát az ellésre elő kell nevelni, mert csak egy egészséges, kiegyensulyozott erős kutya tud jó utódokat a világra hozni. és kant nem a dijak alapján választunk, hanem vonalak alapján.
2014. máj. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 DonZsoltesz válasza:
Én értem és tisztába vagyok, azzal hogy menyit eszik egy kutya, pl KÁJ 50 kiló, 30 kiló tápot 1,5-2 hónapig evett BRIT ne már hogy, ez növelje az árát, és a kölyk is tejen élnek aztán ha jó modú az tenyésztő gazda NAturLand-ot ad nekik kecske tejjel. :) Legjobb aztán 6 hetesen eladja őket. Ellehet, de miért 100.000?? Én számoltam 15.000 többe nincs a kutya maximum 20.000 én szeretnék egy doberman kölyköt de ennél nem drágábban. Majd találok valahol egy fajtiszta állatot. :)
2014. máj. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én egy 20 ezer forintos almot meg sem nézek. Az én kutyáim a 100 ezres nagyságrendbe tartoznak, de a legidősebb közülük 10 éves, ellenben tettem már rendbe demodexből az általad emlitett példányokból. De hát kinek a pap, kinek a papné. Az igényesebbnek fontos az egészéges boldog kutya, másnak meg csak az a lényeg, hogy hasonlitson a fajtára nyomokban. Aztán meg jön ide sirni, hogy megijed a kutyája még a falevelektől is, meg 2 évesen felbukfencezik DCM-ben.
2014. máj. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 DonZsoltesz válasza:
0%
Na ha ilyen van az bajos és az emberrel van a baj, ha a kutya fél az az ember hibája nem azért mert más(abb) vér folyik benne. A doberman egy nagyon durván összevisza túltenyésztett fajta. Ahogy a 20ezer forintos úgy a 100 forintos is összehugyozza magát. Nekem volt egy káj kutyám az ha rosszat csinált ráordítottam és összepisálta magát. Ez ilyen a kutya olyan lesz amilyen a környezete és amilyenné az ember teszi. Teljesen mind1 hogy 100ezer vagy 20ezer.
2014. máj. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
ird be googlebe h nemet juhasz fajtamentok, vagy dobermann fajtamentes. ott meg ugyis elmondjak mik az alap elvarasok egy befogado gazdival szemben. nem szigoru, csak alap. ak nem ert hozza v a kutyan akar sporolni annak sztem nem is adnak
2018. máj. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!