Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha öltöztök akkor szokott...

Ha öltöztök akkor szokott közbe nézni a kutyátok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Aha! És fürdés, és szex közben is:)
2011. jan. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
74%
Erdőben sétáltunk, nagyon kellett pisilnem és a kutyim "elkísért" egy bokorba. És végignézte.... Hát én annyira zavarban voltam, hogy....csak na :) Szóval kutya előtt azóta SEMMIT!!!!!!!!!!
2011. jan. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen,és közben teljes extázisban van,mert tudja,hogy az öltözés után az következik,hogy kimegyünk a másik kutyához,de azért néha,mikor a zoknimat húznám fel,ő le akarja rángatni! :D


25/N

2011. jan. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%

A kutya nem tudja hogy ilyenkor mi van, csak kb. arra gondol "mit csinálhat most a gazdi?".

:)

2011. jan. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A macska szokott nézni, de én nem vagyok szégyellős a macskám előtt.
2011. jan. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Amugy nekem lány kutyám van és én is lány vagyok, kicsit fura hogy néz akkor....


de végülis lehet abba valami hogy lehet hogy nem is tudja akkor hogy mit is csinálok...

2011. jan. 21. 13:08
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen néz, de csak azért, hogy kiderítse, hogy együtt megyünk-e valahova vagy csak én.

Ezt már a tipikus melltartókról, zoknikról tudja... :)

2011. jan. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
persze, hogy néz, de nem azért, mert perverz... egyszerüen tudja, ha öltözünk, utána menés van :) ő reméli, hogy együtt megyünk sétálni :D
2011. jan. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én nem szoktam menni sehova öltözés után és mégis...
2011. jan. 21. 18:04
 10/10 zsuzsabazsa ***** válasza:

Azt nézi, hogy az emberek nem normálisak, és miért húzkodnak magukra ennyiféle rongyot.

Lehet, hogy morfondírozik magában.:):):)

2011. jan. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!