Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem elég drágán egy pit szukát!Nem is volt semmi baj vele nagyon eleven volt és játszott is sokat meg minden,de ma reggel már hányt és fosik is már nem egyszer teljesen kedvtelen csak fekszik ,nem is eszik!Lehet hogy túl sokat adtam neki enni tegnap? Kapott húst is nyersen!A kutya most 3 hónapos! mi lehet vele ?
2011. jan. 22. 13:18
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hasonló esetem. Kiderült , hogy az volt a baj, hogy nem néztem meg elég alaposan , hogy mit ehet. Ezért én is adtam neki mindenfélét. Aztán másnap (olyan estefelé) ugyanolyan rosszul lett mint ahogy leírtad! Azt mondta a doki, hogy ne adjak neki túl sok kaját , és , hogy (most) csak vizet ihat. Remélem rendbe jön :)
2011. jan. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
már magában a nyers hús is gyomorrontást okoz egy kicsi kutyinál...remélem legalább csont nem volt benne...mert az a gyomrát is átlukaszthatja a csontszilánk miattt
2011. jan. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
nem csak ilyen bőrkés husus az egész ,max ami a legkenényebb az a porc ,csontot még meg se birná rágni kicsi még ahoz
2011. jan. 22. 14:47
 14/28 A kérdező kommentje:
hót ideg vagyok,az igaz hogy nem eszik ,de inni már itattam de az is viszajön belőle de igy tisztul a gyomra ,itt volt egy haver aki nagyon kutyás ő is azt mondta hogy ezt tegyem csak viz,meg azt hogy rizsát adogassak csak neki később főttet persze
2011. jan. 22. 14:49
 15/28 anonim ***** válasza:

Milyen oltásai vannak? Mert valószínű, hogy a hústól van a baj, de egyáltalán nem biztos. Bármilyen vírus lehet. A parvovírusnak is hányás, hasmenés az első tünetei(és legtöbb esetben halálos kimenetelű). Ilyenkor már 4 oltással kell rendelkeznie. 2 parvoval, és 2 kombinálttal.

Rizs, konzerv, fele-fele arányban, jó a diétázó kutyának, de mindenképpen meg kell nézetni egy orvossal.

2011. jan. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
90%

Amint kutyád van, a legközelebbi állatorvossal azonnal vedd fel a kapcsolatot.

Kellenek oltások, féregtelenítés, általános vizsgálat.

Gondolom, szaporítótól vetted, mert tenyésztő ellát minden infóval.

ORVOST, ORVOST, ORVOST, azonnal!


És nyers húst még felnőtt kutyának sem szabad adni, nemhogy kölyöknek.

Nagy felelőtlenség kölyköt magadhoz venni és semmit nem tudni a tartásáról.

Remélem nem azért vettél szukát, hogy te is szaporítsd!

2011. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
44%
Egyébként ha nyers húst adtál neki -- csak nem harci kutyát akarsz már most ebből a piciből...???????????????????????
2011. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Egy három hónapos babakutyának még kölyöktáp való!!!!!!!!!

Egy három éves gyereknek sem adnak csípős marhapörköltet!

2011. jan. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

ami azt illeti én már 1 évesen kétpofára tömtem az erőset


sziklainé te egy nagy lúzer vagy, minden kommentedből süt az értelem :)

csak nem harci kutyát akar nevelni belőle? hát a hústól épp hogy nem lesz jobban harci kutya egy harci kutya

igazából alapból már harci kutya ez a kölyök, mivel erre tenyésztették, de te még a fogalma

2011. jan. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
de te még a fogalmakkal sem vagy tisztába idióta
2011. jan. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!