Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem elég drágán egy pit szukát!Nem is volt semmi baj vele nagyon eleven volt és játszott is sokat meg minden,de ma reggel már hányt és fosik is már nem egyszer teljesen kedvtelen csak fekszik ,nem is eszik!Lehet hogy túl sokat adtam neki enni tegnap? Kapott húst is nyersen!A kutya most 3 hónapos! mi lehet vele ?
2011. jan. 22. 13:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

ma 16:53

és ha onnan van ahhoz neked meg mi a lóf@sz közöd van?

ha onnan van akkor onnan van, nem tudom hogy ez hogy jött ide, egyébként sem vehet mindenki egy kutyának kölyöktápot, arról nem is beszélve, hogytöbb 100ezerért

2011. jan. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
49%

Látom, pites helyre csöppentem: a durvaság és az agresszivitás itt jellemző.

Ha tudnám a címét a kérdezőnek és az előttem válaszolónak, bizisten feljelenteném - mert vagy viadaloztatnak, vagy viadalra nevelnek kutyákat.

Felháborító és gyomorforgató!

Az ilyenek miatt vannak előítéletek a pitekkel!

2011. jan. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Sziklainé kata...istenem te mindig a dolgok mögé képzelsz valami szörnyűséget...lány vagyok 2 pitt szukám van, adtam már nekik nyers húst, ettől nemlesznek "gyilkosabb" természetűek...borzalom, hogy mennyire buta vagy...sertésből tényleg nemszabad nekik nyersen, mert elkaphatnak bizonyos betegséget...és mi az hogy a pitt témáknál mindig agresszív emberekkel találkozol?:Dmért szerinted aki pittet tart az agresszív?Szerintem itt az összes válaszoló közül te vagy az egyedüli aki súlyos viselkedés kontrolllal küzd...bár ha szerinted a pittekre jellemző hogy agresszív gazdák tartják őket, ám legyen...téged bizisten megetetnélek velük..
2011. jan. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

[link]


ő lenne az egyik babám:) hmmm gyerecsak sziklainé kata:Dmegvadultam mert a gazdám nyers húst adott:D

2011. jan. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

sziklainé te mekkora egy szarrágó nyomorenc vagy

megadom privátba minden elérhetőségemet, csak nehogy kiderüljön rólam az igazság, hogy még kutyám sincs, te meg becsületsértésért fizetheted majd nekem a kártérítést :)

2011. jan. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 hell-ikon ***** válasza:

kölyöknél nem nagyon tartom valószínűnek, de ha épp etetés után nem sokkal játszottál vele, akkor előfordulhat akár gyomor v. bélcsavarodás is.


Illetve ha számára nehezen emészthető volt, akkor bélelzáródás is.

Mindkettőt műteni kell (ha az) méghozzá lehető leghamarabb.

A gyomorcsavarodást még a kutya felpuffadása is jelzi a kérdésben leírt tüneteken felül.

2011. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 hell-ikon ***** válasza:
Akarom mondani mindhárom esetben műteni kell.
2011. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 hell-ikon ***** válasza:

Hopsz, ezen valahogy átsiklottam:


"...és fosik is..."

Akkor talán a gyomorcsavarodás kizárható.


De részleges bélelzáródás még lehet. De az is lehet -ahogy írták már-, hogy szimplán elcsapta a gyomrát.

Viszont csak halkan jegyezném meg, hogy kutyának tényleg nem szabad adni teljesen nyers húst (főleg ha az sertés, mert álveszettséget kaphat tőle).

2011. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!