Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsam be kutyámat...

Hogy tanítsam be kutyámat rendesen sétálni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nos, van egy palotapincsi kutyám, és sétáltatáskor nagyon futni akar, de mivel nem olyan hosszú a póráz ugye huzom vissza... Futni akarna... De én sétáltatni szeretném. És ugye futni akar, közbe huzom vissza, és akkor fuldokló hangot ad... Hogyan lehetne normálisan sétáltatni?
2011. jan. 22. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél neki hámot és szalag pórázt az hosszabb. És a séta lényege az is hogy kifáradjon, menj be vele egy elzárt részre és kicsit engedd el.
2011. jan. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én kutyáim úgy tanulták meg,hogyha sétálni mentünk és elkezdett húzni,akkor rögtön megáltam,mondtam hogy nem szabad.Ha elindultunk és megint húzott akkor ujra megáltam.Kb tizedszer leesett neki,hogy csak akkor jutunk előre,ha nem húz.Mostanába csak néha ragadtatja el magát,de ha megállok rögtön odaáll a lábam mellé és várja ,hogy induljunk:)

Sajnos a pincsik elég önfejűek(nagymamámnak is Pincsi van),remélem azért nála is bevállik.

2011. jan. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. :)
2011. jan. 23. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!