Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyátok szokott fingani?

A kutyátok szokott fingani?

Figyelt kérdés
az enyém igen:S
2011. jan. 25. 00:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hajaj,de még milyet :P,a cicám is szokott,főleg akkor amikor az ölemben fekszik,simogatom,dorombol,és elengedi magát :P szoktam érte szeretni :D
2011. jan. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hajajj, néha akkor galambokat elereszt, hogy még én is megirigylem.
2011. jan. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Hát naná! A szobában ahol alszik,reggelre olyan szag van mint az állatkertben. :D
2011. jan. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Mi az hogy:D A legrosszabb amikor megyünk valahova kocsival, és bepukiznak, na akkor egyből mondom Páromnak, hogy tekerd le az ablakot, ha tél van akkor is. Naggyon büdi:)

Ja és 2 amstaff:) 23/N

2011. jan. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
igen igen...kis sunyi a mi kutyánk...szaladgál, majd oda jön hozzám és szellent egyet...majd tovább áll...én meg...csak nevetek.xD
2011. jan. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Minden élőlény pukizik szerintem.:)

A mi kutyusunk (németjuhász keverék) ő például mikor pukkant sétakor, mindig hátranéz hogy "ki volt az?" és mikor ránézek úgy néz vissza mintha azt mondaná: Na hát gazdi, de illetlen vagy! :D

2011. jan. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

ez mind semmi, ahhoz képest, amit én gyerekkoromban láttam, hallottam, szagoltam...fölültettek egy lovaskocsi bakjára, hogy jár velem egy kört a paci. elindult a szekér

a ló kecsesen felemelte a farkát és púúúúúúú, akkorát fingott, hogy a 30 kilómat majdnem lefújta a bakról:)))

a kocsis meg a lóval együtt röhögött rajtam.

2011. jan. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Néha néha elereszt egyet, az olyan záptojás szagú :D

De amikor lovagoltam, a lovam pukizott és elkezdett bakolni, le is estem, mert megijed a fingjától :P

2011. jan. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szokott bizony. :D Főleg mikor tv-zek, vagy gépezek, és itt fekszik a lábamnál, nincs hang, csak szag hirtelen. :D Böfögni is szoktak, jó hangosakat. Spánielek.
2011. jan. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
természetesen... és? én is szoktam, ha nem bírom, kinyitom az ajtót:D
2011. jan. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!