Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáknak is van sürgősségi...

A kutyáknak is van sürgősségi tabletta?

Figyelt kérdés

Egy nagy kutya elkaptam a pincsimet és most összeragadtak.Lehet baja a kiskutyámnak?Ha még ma,vagy holnap elviszem állatorvoshoz,tud adni valamit,hogy ne legyen vemhes?Mennyi idő,még szétválnak a kutyák?

Köszi előre is a válaszokat!


2011. jan. 27. 10:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Injekció, de jó drága (10 e körül van, azt hiszem).

Nem hiszem, hogy baja lenne tőle. Hamar menj vele dokihoz, ha nem akarsz kiskutyákat!

2011. jan. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Húúú,tényleg drága.Köszönöm,hogy írtál?

Kb.mennyi idő után válnak szét a kutyák,mert még mindig a kanon lóg a pincsim :(

Húzkodta már a hóban is,úgy féltem:(

2011. jan. 27. 10:32
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy írtál után!-jel,bocs,de tiszta ideg vagyok!
2011. jan. 27. 10:32
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ivartalaníttasd az is 10ezer körül vagy alig többe kerül egy ilyen kicsi kutyánál. Így később nem lesz ilyen szitud és a kutyád is megóvhatod sok betegségtől.
2011. jan. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell hamar!

Injekció tényleg van de csak 3-4 hét múlva,és azért mert akkor már a doki tátja az ultrahangon hogy valóban vemhes e.

És az ára tényleg borsos 2 injekció 10-15 körül van.De az függ a kutya méretétől.

Ja és legközelebb jobban vigyázz a kutyádra.

2011. jan. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen injekció hosszabb távon káros a kutya egészségére! (Ha kihordaná a kiskutyákat, még károsabb lenne, hiszen meg sem tudná szülni őket!!) Mindenképp ivartalanítás! Kb 5 ezerrel több mint az injekció (orvosfüggő, van aki megcsinálja 10 ezerért, de van ahol 30 ezer a műtét), és egész életére megoldja a problémát, és az egészsége is jobb lesz! Ne hagyd hogy vemhes maradjon!!
2011. jan. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Míg a pincsid kint van és húzzák, te közben internetezel?:O

Nálatok nincs kerités? Vagy tüzelésnél nem tartjátok bent a lakásban? Amúgy is kistestű.

Ilyenkor mindíg elgondolkozok, hogy a szukánk (amstaff) amikor tüzel, hogy nem jött be még egyszer sem egy kan kutya?!


Nem is tudom elképzelni, hogy hogy fordulhat ilyen elő, ha ilyenkor odafigyelsz a kutyádra...

2011. jan. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Kint voltam vele természetesen az udvaron és 8 hónapos kislányommal.A pincsim odafutott a nagy dög kutyához én pedig beszaladtam a kislányommal,mert féltem,hogy nekünk támad a dög.A kutyámat hiába hívtam és miután visszamentem az udvarra,már összeragadtak.

Internetre azért lett időm,mert nem megyek ki,mert akkor húzza a pincsit a földön,az pedig sír :(:(

Az elöbb megnéztem őket,de még össze vannak ragadva.

2011. jan. 27. 10:49
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Ezek szerint nincs keritésetek?
2011. jan. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó, inkább segítsetek neki, már hiába írtok ilyeneket. Vidd el ivartalanítani és akkor többet ilyen nem fordulhat elő.
2011. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!