Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáknak is van sürgősségi...

A kutyáknak is van sürgősségi tabletta?

Figyelt kérdés

Egy nagy kutya elkaptam a pincsimet és most összeragadtak.Lehet baja a kiskutyámnak?Ha még ma,vagy holnap elviszem állatorvoshoz,tud adni valamit,hogy ne legyen vemhes?Mennyi idő,még szétválnak a kutyák?

Köszi előre is a válaszokat!


2011. jan. 27. 10:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
[link] itt sok hasznos információ van...
2011. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Az összeragadás általában 10-45 percig tart. Inkább fogd meg őket, simogasd, nyugtasd, akkor nem fogja a földön vonszolni. Nem lehet egy jó érzés, nem jókedvében csinálja...
2011. jan. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy írtatok még!

Nagyon nem merem egyedül hagyni a babámat,ki vinni nem merem,mert nem tudom,hogy támadna e a kutya... :(

Viszont a pincsimnek hiába kiabálok,nem jön elő.

Van hátsó kerítésünk,de a szomszéd felől jött be a dög a hátsó udvarunkba,az tuti,mert nálunk tavaly tavasszal lett megcsinálva.

Viszont az udvarunk egy alacsony kerítéssel is van leválasztva pluszba és attól félek,hogy átcincálta az a nagy dög...:(

Már nagyon várom,hogy hazaérjen a férjem,ő bátrabb,talán hátra merne menni,én nem is látom már a két kutyát...

2011. jan. 27. 12:00
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
a babát ha 10 perce egyedül hagyod a bölcsőbe nem lesz baja. Menj ki és keresd meg a pincsidet mert komoly baja eshet, az összeragadás során főleg ha nagy méret különbség van, komoly sérüléseket szerezhet a szuka.
2011. jan. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Mitől dög a másik kutya?Te vagy felelőtlen,a kutya csak azt tette,amit a világ egyik legerősebb ösztöne,a fajfenntartás diktál.

Ha véletlenül vemhes is maradt,akkor is lehet ivartalanítani!

Egyébként mit tennél,ha egy "nagy dög"megtámadná a kutyád és épp lelkesen tépné?Beszaladnál,mert nem lehet a babát pár percre magára hagyni?

Komolyan nem értem...

2011. jan. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!