Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha a kutyám nem...

Mit tegyek ha a kutyám nem eszi a minőségi tápokat?

Figyelt kérdés
Eddig Acana-val etettem a kutyámat,de mióta egy hetet töltött a nagyimnál(kórházba voltam).Azóta nem hajlandó megenni. A nagyim olcsó Lidl ös táppal eteti a kutyáját és hiába próbált vigyázni akkor is megkóstolta a mopszom.Azóta nem hajlandó mást enni csak a lidl öst.Oviban dolgozom hust,zöldséget minden nap hozok neki azt megeszi.
2009. febr. 5. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy annak jobb az íze (bár ezt is kétlem ) de próbáld azzal etetni és vegyél neki mellé kiegészítő vitaminokat
2009. febr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
inkább keverd neki az acanával,először több legyen benne a gagyi,aztán egyre kevesebb.más ötletem nincs.
2009. febr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Légy szigorú! Tedd elé a tápot, ha nem eszi meg fél óra alatt, akkor vedd el és aznap már ne kapjon semmi mást. Következő nap ismétlés. Ha nem eszi meg, elvenni, másnap újra elé tenni. 2-3 nap múlva biztos lehetsz benne, hogy megeszi. Lehet, hogy nehéz lesz (elsősorban neked), de ne hagyd rá semmiképpen, mert rövid idő múlva azt veszed majd észre, hogy úgy ugrálsz, ahogy ő fütyül.
2009. febr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az előző válaszadó leírta a megoldást, én még fél órát sem hagynék neki, max 15 percet. Ha éhes megeszi. Ne félj, olyan kutya még nem született, aki éhen halt volna, akkor, ha a gazdija tett elé kaját, max 2-3 nap és újra visszatér a régi étvágy.
2009. febr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja és ne feledd a heti egyszeri böjtöt.
2009. febr. 6. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igazuk van az előttem szólóknak, de ha angyon sajnálod próbáld ki, hogy keversz hozzá májkrémet vagy májast, azt nagyon szeretik a kutyák.
2009. febr. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ez nagy baromság!egy mopsznak nem kell böjtnap!csak a nagykutyáknál hallottam ilyenről,bár én ilyet se csinálnék!
2009. febr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az elsőnek!Milyen kiegészítő vitamint ajálnsz?
2009. febr. 6. 16:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Nehogy lidl-ös táppal etesd szegény kutyát. Akkor inkább adj neki házi kaját. Ez kínzás.
2009. febr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sziasztok!Nekünk is volt egy kutyusunk aki nem volt hajlandó megenni a márkás tápokat, bármivel is próbálkoztunk. Na jó Ő elejétől kezdve nem ette meg. Neki a coop-os saját márkás táp ízlet. Igaz attól úgy vettük észre szebb lett a szőre is. Szerintem a kutyusok is tudják nekik mi a jó!Bár egyetértek az előttem szólókkal én is kétleném a lidl-st, mert ha olyat magamnak sem adok akkor szegény kutyusomnak sem.
2010. febr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!