Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki kutyus nevet? (Ne...

Valaki kutyus nevet? (Ne magyart! Valami találót ami kicsi korában is illeni fog hozzá és nagy korában is) Veszünk párommal egy angol bulldogot és nem tudom mi legyen majd a neve? Várom az ötleteket!

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 23:55
1 2 3 4 5
 31/49 juan1088 ***** válasza:

Az angol bulldogra egyetlen név illik tökéletesen:

WINSTON

aki mást mond az hazudik. Képzeld csak el, hogy ráncos pofájával a maga horkoló hangján elvakkantja magát, hogy vvvvvins-ton. Vannak persze alternatívák (bár egész egyszerűen meg sem közelítik a winston tökéletes csengését) amiket én javasolnék:

Seamus, Vinniefred, Weemsey, Hubert, Chubby (csak nehogy a nagyszülők lecsabizzák xd).

remélem tudtam segíteni. :)


ui.: valaki Chruchillhez kötötte a jószágokat. Azt vágjátok, hogy Churchillnek soha életében nem volt ilyen kutyája, hanem a stílusa és a fizimiskája miatt alakult ki ez a kapcsolat. A véreskezű angol egy USZKÁRT tartott. :D

2011. jan. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 juan1088 ***** válasza:
Utolsó vagyok, ha esetleg almot is terveztek neki EPIC lenne ezt a kutyus Carrynek az egyik megtartott kölykét pedig Hughnak nevezni. xd
2011. jan. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló!Mellőzhetted volna a válasz adást!Vannak még ilyen IQ harcosok?!?
2011. jan. 31. 17:22
 34/49 A kérdező kommentje:
3.oldal válaszolójának szólt!
2011. jan. 31. 17:22
 35/49 anonim ***** válasza:
Pugsley/Pákszli/
2011. jan. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
Yoda Bosco Csufi winston adonisz argosz stb...
2011. jan. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező, amíg ilyen IQ kérdések vannak, amit te is felteszel, addig mindig számíthatsz kioktatásra!
2011. jan. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

Amikor én vettem kölyköt, igaz nem bulldogot akkor nekem a Zordon név tetszett nagyon. Aztán amikor elmentem kiválasztani, de még nem hoztam el, akkor a Tk.-i neve jobban tetszett. Mc Leod.

Ám miután elhoztam, és kezdtem megismerni olyan volt mint egy medve bocs. Így Medvére is hallgat. Most meg hogy kezd idősödni olyan Mancis a pofija.

Most Manci a neve. De mondhatom bármelyiket az összesre hallgat.

Én azt mondom neked, hogy amikor hozzátok kerül akkor lesz könnyű nevet választani. Attól függ mi illik rá.

2011. jan. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:
Szerintem vannak idiótább kérdezők/kérdések is!Azokat kéne fikázni!!
2011. jan. 31. 20:37
 40/49 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező, azoknak is megírom - de ettől még te nem vagy kivétel.

Ha ennyi az össz problémád egy kölyökkutya nevelésével kapcsolatban, akkor vagy nagyon sokat tudsz, vagy semmit.

Inkább szerintem értelmesebb dolgoknak nézz utána - ez jótanács. Azt kezdesz vele, amit az értelmed enged.

2011. jan. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!