Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki kutyus nevet? (Ne...

Valaki kutyus nevet? (Ne magyart! Valami találót ami kicsi korában is illeni fog hozzá és nagy korában is) Veszünk párommal egy angol bulldogot és nem tudom mi legyen majd a neve? Várom az ötleteket!

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 23:55
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
Ezt az oldalt arra találták ki hogy kérdéseket tegyünk fel!Amiről akarunk!!Nem pedig vitázni!És képzeld nem ez a legnagyobb gondom!De ehhez senkinek semmi köze!És nem idegeneket fogok kérdezgetni a problémás magánéletemről!
2011. febr. 1. 11:33
 42/49 A kérdező kommentje:
Honnan tudod hogy mit tudok a kutya neveléséről?!...Majd én eldöntöm mit kérdezek és mit nem!Szakadj már le!!!!
2011. febr. 1. 14:41
 43/49 juan1088 ***** válasza:

Haver egy darab észérvet nem hoztál fel, trollkodsz itt össze-vissza, meg szidod a kérdezőt, állítsd már le magad, nem kötelező válaszolni!


Kérdező! Szerintem egyik kérdés sem érdemli meg, hogy "fikázzák" ahogy fogalmaztál, az a valaki aki feltette értelmet lát benne és kész.

2011. febr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:
Köszi utolosó!Igazad van!...Okosnak érzi magát az a bizonyos!...
2011. febr. 1. 15:29
 45/49 juan1088 ***** válasza:
Nincs mit. Hogy állsz egyébként a névválasztással? a 4. oldal tetején figyelmedbe ajánlottam párat. :)
2011. febr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 juan1088 ***** válasza:
Igazából pont leírják az 1. pontban amit a válaszküldésénél látsz, de én is rendszeresen figyelmen kívül hagyom sajnos, mert nem tudom szó nélkül hagyni az ilyen igazságtalan és pökhendi viselkedést.
2011. febr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:
Nem tudom még mi lesz a neve!Azért kértem ötleteket hátha ihletet kapok!:)
2011. febr. 1. 16:03
 48/49 anonim ***** válasza:

Kérdezz bátran! Azokkal meg nem kell foglalkozni akik feltűnési viszketegségban szenvednek. :-D

Persze aki nekem beszól azt én se hagyom annyiba, elküldöm a pi....ba.


22:01!

Látom nem tudsz olvasni! De ide leírom neked külön:


Ez a GYAKORI KÉRDÉSEK oldala, ahol bárki bármit megkérdezhet.

Menj vissza a padba, rádfér a lecke!!!!

2011. febr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. febr. 3. 11:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!