Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám végigvonszol az...

A kutyám végigvonszol az utcán séta közben! Mit tegyek, hogy ne akarjon húzni, hanem szépen a lábam mellett jöjjön?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 12:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ezt értem, és talán így is van, de ha semmibe venne, akkor semmilyen parancsot nem teljesítene! Minden mást megtesz. Ha behívom, odajön, leül, odahozza a labdát, lefekszik. Akkor ezekkel mi van?
2011. jan. 28. 16:25
 12/12 xnorkax ***** válasza:
Kísérteties a hasonlóság a te kutyád és az én kutyám viselkedése között! :D Az enyém most múlt 8 hónapos és szintén eléggé húz. Jól tudom tanítani, póráz nélkül szépen sétál, de pórázzal.. :D Bár már dolgozunk az ügyön és látom a javulást. Szóval ne add fel és fogadd meg az előző válaszolók tanácsait!
2011. jan. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!