Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem nagy telkem van és a...

Nekem nagy telkem van és a végébe néha bejönnek kaukázusi kutyák. Melyik a legerősebb kutya, ami megleckéztetné a kaukázusikat?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 17:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
85%
hát több kutya ellen egy.nemhiszem hogy hatásos.inkább tudd meg ki a gazdája,jelentsd fel a hivatalnál.mert nem a kutyák a hibásak,hanem sokszor a féleszű gazdája.
2009. febr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem a Rottweiler adna nekik... De ez nem túl "szép" dolog... Sz'al ha neked csak erre kell kutya, akkor az nagyon szomorú... Mellesleg nekem Kaukázusi keverék kutyám van, imádom, nem is jön be senki, de soha nem gondolnék arra, hogy másik kutyára engedjem, mert szeretem... Szerintem te nem lennél jó gazda...
2009. febr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
20%
Egy berni pásztor kinyírná
2009. febr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Arra felhívnám a figyelmedet, hogy a gerinces-gerinces elleni viadalt a törvény bünteti! Csinálj normális kerítést!
2009. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
41%
Minden szentnek maga felé hajlik a keze, de én egy megtermett Tosa Inu-t ajánlanék, vagy egy Perro di Presa Canario-t. Ezek ledarálják a területi alfahímeket a lecsóba többnyire. Véleményemet egy 10 éve abbahagyott kutyaviadal szervezési múlt függvényében írom.A kau erőssége a molosszustól örökölt laza bőr(vissza tud fogni), és a vastag szőr, amit nehéz átharapni. Azt tudni kell, hogy a Tosák még élvezik is a szitut, ha jó a vérvonal, de figyelni kell, mert könnyen megöli. Simán otthagyni egy telken nem ideális. Arra Komondor való, ami a hideget is bírja, és "páncélt" visel, mégha nincs is olyan stabil idegrendszere.Azt tudni kell, hogy az esetleges harapott sebeket egy kau többnyire comb, és a musculus tájékon ejti. Ha sikerül felfordítania a házörzőt, előfordul torok harapás is,de az ritka, és 98%-ban felszíni. Ajánlok vmi normálisabb megoldást, mert ez egyik állatnak se jó, és csak bajt hozol magadra. Nem tanácsként, de én ilyen helyzetre vennék egy légpuskát. Az oda is csap, meg se öli,össze is zavarja, és nem csinálsz magadnak bajt belőle, és a kutyádat sem kell félteni, hogy mikor kap egy nagyobb ellenfelet.
2009. febr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
31%
Attől függ mennyi kutya jön be.A berni pásztor nem darálná be mer az körülbelül arra jó h egy ember megjedjen ha meglátja de gyámoltalan a lelkivilága egszer ennyi!ha bejön monnyuk 3 kaukázusi kan én most nem azt mondom h ezt igy kel csinálni de ha 3 németjuhász kannal összetalálkozna..asszem a németjuhászok bedarálnának!Az egy kemény kutya!most nem aszt mondom hogy a kau nem,de a németjuhász az már kutya!Remélem ezzel nem bántotam meg senkit,főleg azt az embert aki a berni pásztor mellett voksolt!:)
2009. febr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
68%
én a Fila brasero-t javasolnám:D
2009. febr. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
50%
Na igen... csatlakozom.:) A fila is képes meglepni a csapatot.
2009. febr. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
25%
A fila brasero meglepné az biztos:) de én a németjuhászt is javasolnám
2009. febr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
51%
A német juhász ? Hát nem tudom én voltam a bernis az én kutyám egyszer találkozott szembe egy németjuhásszal és a németjuhász 2 perc múlva vinnyogva bújt a gazdája mögé mert a bernim egymásodperc alatt a földre fektette a németjuhászt úgyhogy én ebből indultam ki amikor a választ írtam amúgy meg a berni pásztor nagyon jó személyvédő de telekörzésre nem alkalmas mert a gazdája nélkül
2009. febr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!