Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem nagy telkem van és a...

Nekem nagy telkem van és a végébe néha bejönnek kaukázusi kutyák. Melyik a legerősebb kutya, ami megleckéztetné a kaukázusikat?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 17:15
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
Hát igen nem avval kellene foglalkozn milyen kutya nyomná le a kaukázusit hanem hogyan lehetne megoldani ,hogy ne menyenek be a telekre,mert mivan ha kinyirják a kutyádat,és kösöbb ugyanugy viszaamennek ,mindig veszel 1-másik kutyát?ez hülyeség egy erös kerités kellene
2009. febr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
nem lehet semi kutyaval megleckeztetni mert a kaukazusiba az ero hatalmas ugy hogy hiaba..nekem is van egy kaukazusom 8 honapos es ma a rotweilert megkergette..en inkabb egy kozep azsiai kutyat javasolnek....
2009. ápr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
teso szerezz be vagy egy staffordshire teriert vagy egy rotweilert nemn fogsz csalodni!!!!!! ugy felkapom a vizet mikor ijeneket irnak ezt a törvény bünteti meg ijenek nem azt kérdezték mit büntet a törvény !!!!!!!!!!!!!!!! nem mintha nem igy lenne de nem ezt kérdezték!!!!!!!!
2009. okt. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
100%

ne használj pitbull-t bandogot és Staffordot.

nekem volt pitbullom és most van egy staffordom, nagyon szeretem a kutyám, és ő is engem, az életben nem használnám ilyen célra. inkább hívj egy vadászt(ha a közelben vagy heves megyéhez még ajánlok is párat) de ne kutyával intézd el!!!

2009. okt. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
há mér mivel??? pitbul v amstaff v rotweiler
2009. okt. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Má bocs de szinte nincs olyan kutya ami megleckéztetné a kaukázusit. Egyedül talán a közép-ázsiai juhász. méf h beni pásztor egy kaukázusi ellen... semmi eséje sincs a berninek... mellesleg ne kutyával old meg mert nagy ˝kutyaveszteség˝érhet
2010. jan. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Szerintem se egy másik kutya erre a megoldás...én is csak azt tudom tanácsolni hogy szólj a kutyák gazdájának......

Viszont egy kaukázusi ellen..Berni Pásztor?? Németjuhász??Roti?? :D

Ezen csak mosolygok... Ezek egyike se tudná ezt a fajta kutyát legyűrni... Ami felér vele az igen a közép ázsiai ....

2010. nov. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
vegyél egy kurdish kangalt az keresztbe lenyeli a kaukázusit erősebb a harapása az oroszlánénál asssszem 700 Ibs felett van. az megesíriti a kaukázusit garantáltan
2011. ápr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
ilyen esetben angol bull terriert ajánlok, kutyák között legerősebb az állkapcsa, a feje több tonnás terhelést is kibír a tojás formájának köszönhetően...kicsi a bors de erős mondja a közmondás...ebben az esetben igaz...egy 40 kilós kan bull terrier másodpercek alatt ölné meg a kaukázusit, még ha lóg a bőre akkor is, mivel ez csak a hasznára van, mert lenyúzza róla a bőrt...mellesleg az angol bull terrier fájdalomküszöbe nagyon (NAGYON!) magas, jóformán nem képes olyan fájdalmat érezni amilyet egy kaukázusi tudna generálni...
2011. máj. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
viccelsz hol élsz???? a bull teriert mesterségesen képezték ki annyira erősnek ,,ammennyire" az . azt még egy tüzes ősmagyar komondor is lenyomja nem hogy egy kaukázusi. te láttál már KAUKÁZUSIT??? a kaukázusi egy medvének nekimegy ha kell tépett szét már rottweilert. az angol bull terier inkább harcias mind erős. inkább egy kaukázusival egyméretbelit kéne választani mongyuk ey komondort vagy egy angol masztifot vagy egy kurd kangált.
2011. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!