Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem nagy telkem van és a...

Nekem nagy telkem van és a végébe néha bejönnek kaukázusi kutyák. Melyik a legerősebb kutya, ami megleckéztetné a kaukázusikat?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 17:15
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
halálra unja magát
2009. febr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
és mi lenne ha mondjuk kerítést csinálnál????
2009. febr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem a berni pásztor ojan jó személy,és területőrzésre mintha egy darab követ raknék magmmellé !de mind1Az egy kis nyulbéla kutyafajta
2009. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem te utolsó válaszoló meg egy kis tudatlan hülyegyerek vagy ha nem ismersz egy kutyafajtát akkor minek irogatsz ? A fajta még ma is őrzi a jó parasztkutya jellemzőit. Területét, gazdáját ösztönösen védi, erre nem kell tanítani. Ha idegen érkezik a házhoz, figyeli, hogyan fogadja a gazda és ennek megfelelően reagál ő is. Nem ugatós vagy vad, de határozott és félelmet nem ismer ezt írják róla és ez teljesen igaz rá nem keresi a balhét de ha belekerül akkor valószínűleg felül fog kerekedni ellenfelén ha egy erőviszonyban vannak
2009. febr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
71%
te utolsó előtti hozzászóló szerintem inkább vegyél egy helyesírási kéziszótárt és utána irogass ide ha megtanultál írni!!!!!!!!
2009. febr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
45%

mer mér vennék már?berni pásztor??PFFF jah a pásztorkutya él benne nem pedig az őrzés,ti kretének

és amugy ismerem a fajtát ti...amugy már volt ojan kutyám..de semmi gond szerettem mer a kutyám volt de sok haszna nem volt őrzés terén ENNYIH

2009. febr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
55%
hány osztályt végeztél te kretén hát írjál már le egy szót értelmesen fogadok nem tudsz
2009. febr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
45%

JÓ bocs.igazatok,van de itt teljesen félreérteettük egymást!Én nem azt mondtam hogy a berni pásztor egy szar kutya,,,nem!mer nem az,szép mer szép az biztos h szép,de nem alkalmas túl sok,feladatra!amugy főiskolát végeztem:)


és bocs ha megbántottam valakit nem akartam de télleg!BOCS

2009. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
főiskolával az "olyan"-t pontos j-velXD
2009. febr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet szíved ilyet kérdezni?

Miért a kutyákra vagy mérges?

Miért nem a gazdára, aki hagyja a kutyákat kóborólni???

Miért nem csinálsz egy normális kerítést????

Rengeteg kérdés, ami neked eszedbe sem jutott!!!!

A sok barom meg idióta tanácsokat ad!

A Kaukázusi nem egy szívbajos fajta. Anno a hegyekben 80kg-os farkasok ellen tartották a nyáj mellett. A bundája átharaphatatlan, a farkas csak szörcsomókat tépkedett, egyetlen támadható felülete az arcorri rész ill. a lábak voltak. Ezért ezek a részek is olyan vastag csontozatúak, hogy a farkas nem nagyon tudott kárt tenni a kutyában.

Ne öless meg egy kutyát egy másikkal!!!

Ezt az állatvédelmi törvény is tíltja!

Olyat már nem is kérdezek, hogy abba bele se gondoltál, hogy fájdalmat okoznak a kutyák egymásnak, ill. nem érdekel-e a saját kutyád sorsa, hisz akkor nem kérdeztél volna ilyet.

Hihetetlen, hogy tudnak emberek ártalmatlan állatokhoz így hozzáállni. Szomorú . . .

Inkább emeld fel a segged és keresd meg a gazdát és rendezd le vele, ill. csinálj egy rendes kerítést!!!!

2009. febr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!