Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyes emberek miért nem...

Egyes emberek miért nem tudják elviselni a szőrt?

Figyelt kérdés

Vannak olyan emberek aki azért nem engedik be a kutyát macskát, mert szőrös. Ezt nem tudom megérteni, mert az emberek is szőrösek. Attól nem undorodik? ( főleg mikor a kenyértől kezdve bármelyik pékáruba van hogy hajszálat vagy szőrt lehet kibányászni )

Az oké rendben van ahol baba van, ott tisztán kell tartani a lakást, és félteni a baciktól a gyerkőcöt.

Na de ahol nincs, és akkor ezzel jönnek, hogy szőrös?


2011. jan. 31. 16:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

18:57

Na látom van olyan ember aki érti amit akarok, ill. amit nem akarok nem tudok megérteni.

2011. jan. 31. 19:00
 12/13 diagnostic ***** válasza:

Mindenki érti mit is akarsz mondani,csak nem feltétlen értenek vele egyet.

Ne keverd össze a kutya/macskaszőrt és az emberi szőrzetet/hajat.

Az ember normál esetben minden nap megfürdik, van aki hajat is naponta mos,de általában azért hetente mégiscsak mindenki legalább 1x megmossa.

A kutyát max 2-3 havonta fürdeti az ember(persze egyénfüggő). Közben a kutya mit csinál?Megy, hempereg minden koszba mocsokba,porba,sárba, játszik más kutyákkal,összetappancsolják egymást(előtte ki tudja mikbe léptek bele), akár akarják akár nem, telemegy a bundájuk mindenféle porral,piszokkal. Ezért nem alszik pl soha az ágyamba a kutya, bármennyire is szeretem.

Ráadásul teljes mértékben meg tudom érteni azokat,akik nem akarnak csupa szőrök lenni. Igénytelen, és nem esztétikus,ha valaki tele van szőrrel(mármint a ruhája), mert hiába,a legtöbb álltattartó tele van. A hajszálat is leszedi magáról az ember,de töménytelen mennyiségű szőrt nem lehet csak úgy. Egyébként meg hagy legyen már másnak más a jó,mint neked. Neked is biztos vannak dolgok,amiket nem szeretsz, más meg igen. Nem kell mindenkinek szeretni az állatokat sem.

Egyébként az én kutyám lakásban van. Lehet tisztességesen takarítani,bár akad itt-ott kutyaszőr,nincs vele minden tele. A konyhába meg étkezőbe viszont nem jöhet be,így a kajába is csak elvétve találni szőrt.

Szüleimnél viszont ott a macska bent,mindenhová felmászik,mindenhol ott van, tele minden szőrrel. Utálok leülni az asztalhoz enni,amikor hiába törlöm le, tele van szőrrel, a kaja is,minden. A ruháimról nem is beszélve,esélytelen leszedni róla. Szeretem őket,de ezt azért köszönöm,de nem kérem...

2011. febr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 zsuzsabazsa ***** válasza:

Én is a kutyámat bent tartom.


Ugyanúgy tisztán tartom, takarítok is utána és magunk után is.

Az, hogy szőr ide vagy oda, számomra ez nem téma.

2011. febr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!