Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy bírják elviselni magukat...

Hogy bírják elviselni magukat azok az emberek akik nem mosnak minden nap fogat?

Figyelt kérdés

Max 2 naponta vagy hetente. Sok ilyet olvasok itt is.

Szerintem borzalmas. Még ha nem is tartanám fontosnak az alap higiénét, akkor is rosszul lennék a szájszagomtól, ha nem mosnék rendszeresen fogat.


2010. nov. 20. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzik a saját szájszagukat, meg vannak róla győződve, hogy nem büdös a szájuk.
2010. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Jóaz most mit szenyózol...nem tudod mi a jó... :D Elfognak kopni a fogaid :D :D :D
2010. nov. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz,van aki nem érzi föleg mert hozzá va szokva,nem hiába van ugyanez a honalj szaggal is(van aki nem érzi magán h büdös)sajnos ilynekor jönek a cikizések h huu mennyire igénytelen stb.pedig lehet csak rossz deot használ.amúgy betegség miat is lehet büdös a száj(ha jol tudom nemzárodik rendesen a gyomor vagy pl,egy rossz fogtol.)De tuti ilyen lehet a háttérben amit más is irt hogy nem érzi meg magán.
2010. nov. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De attól még lehet fogat mosni. Ezt nem értem. ha nem érzi attól még gondolhatja. Vagy ennyire letojja a környezetét, hogy majd fuldokolnak körülötte?
2010. nov. 20. 20:02
 5/14 A kérdező kommentje:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:55


De tudom mi a jó. Nem kopnak el a fogaim. Egy darab lyukas fogam sincs. Nekem jó, hogy nincs sz*rrá fúrva a szám, mert annyira rosszak a fogaim. (Tudom, vannak akiknek genetikailag rosszak, de most nem róluk beszélek)

2010. nov. 20. 20:04
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl alapból elég könnyen romlanak a fogaim, sok tömött van, és igen, a rossz fog okoz szájszagot, de ez nem felmentés a szájápolás alól. Akkor el kell menni a dokihoz és megcsináltatni.

Én elaludni sem tudok úgy, hogy nem mostam fogat. Ha mégis elbóbiskolok, egy-másfél óra múlva felriadok arra, hogy nem mostam fogat :)

2010. nov. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
3.vok!Ja igazad van,attol még gondolhatja h kell:)ha nem is érzi.Képzeld!Egyik ismerösöm aki amúgy nem igénytelen(azaz tiszta a ruhája,mos fogat stb:)egyszer azt mondta h ő azt hitte h elég a fürdés és akkor nem lesz büdi,hát néha nem volt elég...de rájött.Azóta használ deot.Tényleg sajnos sokan nem jönnek rá h valószinű ezeket a dolgokat h fogkrém meg deo meg hasonlok nem véletlen találták fel.Elég gáz pl amikor nyáron egy helyi járaton állnak mint e heringek és még ilyen kellemetlen szagok is terjengenek,de hát látod valakinek ez nem alapvető h tisztálkdjon:)
2010. nov. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A világ lakosságának eléggé jelentős része még hírből sem ismerik a fogkefét, mégis megvannak nélküle. Igaz nekik nem jut a sok édességből és nasiból sem, ami leginkább tönkreteszi a fogakat. Természetesen a mi társadalmunkban a fogmosás alapvető dolognak kellene lennie, de attól még nem kell bántani azokat, akik nem mosnak minden nap fogat. A lyukas fogak és a fogmosások száma között pedig lehetetlen összefüggést találni. Én például naponta minimum kétszer mosok fogat, mégis van 3 tömött fogam (27 évesen) és ismerek olyant, aki sosem mos fogat és nincs neki egyetlen rossz foga sem (elmúlt 5. A rossz szájszag pedig többnyire nem is a fogmosás hiányából ered
2010. nov. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A világ lakosságának eléggé jelentős része még hírből sem ismeri a fogkefét. Persze a fogakat leginkább tönkretevő édességeket és üdítőket sem. Természetesen a mi társadalmunkban alapvető dolognak kellene lennie a fogmosásnak, ennek ellenére nem kell bántani azokat, akik nem mosnak fogat minden nap. Amúgy a fogmosások száma és a rossz fogak száma között lehetetlen összefüggést találni. Végül csak megjegyzem, hogy a rossz szájszag többnyire nem a fogmosás hiányából, hanem a rossz gyomorszáj működésből ered.
2010. nov. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsó 2 vagyok. Nem értem, hogy miért küldte az első hozzászólásomat, mert még nem is volt befejezve és nem is klikkeltem a küldésre. Egy darabig nem is jelent meg, így begépeltem újra rövidebben.
2010. nov. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!