Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen a legtöbb ember?...

Miért ilyen a legtöbb ember? Hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés

tisztelet a kivételnek!!!

DE sok ember a kiskutyákat le patkányozza , le lábtörlőzi stb....

a sok kis kutyás meg a nagy kutyákat le tehenezi (hallottam már ilyet :() stb...

ha igazi kutyabarátok lennének nem fogadnák el az összes kutyát olyannak amilyen ha igazi kutyabarát szerintem valaki akkor a méret / nem / fajta (fajtatiszta / keverék) mindegy lenne szerintem

meg a kínai kopaszra is elég "szépeket" szoktak mondani

félre értés ne essen nem azt várom el egy kutyabaráttól hogy minden kutyát tartson még ha nem is tetszik neki mert persze mindenkinek van olyan kutyafajta ami nem igazán tetszik , nem tartana de szerintem attól még nem kell megjegyézeseket fűznie ehhez

én pl nem tartanék buldogot (bocsánat a bullisokhoz) de ettől függetlenül nem mondok rájuk rosszat sőt ha hozzám kerülne egy bulli ugyan úgy megszeretném

de miért vannak ilyen emberek akik néhány fajtát megvetnek és általánosítanak?

itt van a yorkshire terrieres "ügy" mindenki általánosítja őket meg azért mert olyan sok van mostanába belőlük azért lehurrogják én pedig azt mondom amíg JÓ helye van és nem a szaporítókat támogatja addig semmi bajom velük

szerintetek igazam van? ti hogy gondoljátok? én nem veszekedni akarok csak érdekel hogy ti hogy látjátok , mi a véleményetek ,ti hogyan vélekedtek ???

köszönöm előre is és kérlek titeket ne csúnyán fejezzétek ki magatokat :)


2011. febr. 2. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy látom mint te:D
2011. febr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nagytestű kutyám van (boxer), de én éppúgy szeretem a kistermetű kutyákat mint a nagyokat. Persze van olyan, ami nem tetszik, de különösebben nincs olyan amitől rosszul lennék olyan csúnya. Nekem az szúrja a szemem sokszor, hogy megyek az utcán a kutyámmal, és írtó hangosan kielemzik a kutyámat pl. "nézd mááár hogy néz ki" . Nemtudom de ha én látok is egy olyan kutyát ami nekem mondjuk nem tetszik nem ordítom a gazda képébe. De hát nem vagyunk egyformák.
2011. febr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Valakinek vagy legyen elég önbizalma, és ne más elismerésre és dicséretére (eleve egy ismeretlen véleménye mit számít) várjon, vagy ne, de akkor ne a másikat hibáztassa, mert őszinte véleményt mond hanem a pszichológusának mesélje gondjait. Énis lepatkányozom a kis kutyákat, pedig világ életmben tacskóm volt.
2011. febr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Én legörcsözöm a kissebb testű kutyákat. Ám a nagyokat meg ledögözöm. Amúgy van mind két féle kutyánk.
2011. febr. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Alapból a nagyobb testű kutyák vonzanak, de a múltkor egy westit találtak ismerősömék, és én úgy befogadtam volna, de párom nem engedte.

Amúgy a kicsi kutyák esetében inkább a gazdikkal van gond. Tisztelet a kivételnek. Mikor funkció nélküli kutyaruhákat adnak rájuk (tül szoknyácska stb.), kifertik a körmüket, felkapkodják amikor kicsivel nagyobb kutyás közeledik, ezt aztán a kutya úgy fordítja a maga "hasznára", hogy elég barátságtalan, folyamatosan ugat, vicsorít, és ezért még dícséretet is kap. Hát ettől falnak megyek.

Elmondanám, hogy nagy testű kutya SOHA nem támadt rám, kicsiből pedig négyszer is.


Egyébként nem vagyok elfogult, ezt bizonyítja, hogy van egy befogadott tacsim (is).

2011. febr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem van egy Bolognese kiskutyám,és egy német dogom is! Mindkettőt egyformán nevelem! Mindkettő alap engedelmességre van nevelve... A kicsire nem adok ruhákat, nem festem a körmét, nem kapom fel ha sétáltatom az utcán, nem agresszív, SZOCIALIZÁLVA VAN! Agilytizünk is és nagyon ügyes:)

A kiskutyáknál a gazda a hibás a viselkedés miatt! nem nevelik őket,mert úgy gondolják,hogy kicsi,minek neki tnaulni.

én nem nézem le egyik kutyafajtát,mert mindegyikben van valami jó tulajdonság!

2011. febr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zsuzsabazsa ***** válasza:

Nekem minden kutya, "kutya."


A lelke fontos nekem, nem a kinézete.

A menhelyeken minden féle van.


Kicsi, nagy, ápolt, ápolatlan, az ápoltságról a gazdájuk tehet.

Nekem egyre megy.

2011. febr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!