Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Úgy őszintén, ti összeszeditek...

Úgy őszintén, ti összeszeditek a sétáltatás során kutyátok után az ürüléket?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 05:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
42%
Mindig. De nem hurcolásszuk, csak ledobjuk egy lefolyóba az úton.
2011. febr. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Milyen lefolyóba?Nálatok nincsenek ilyen kihelyezett szemetesek kutyaürüléknek?
2011. febr. 8. 06:04
 3/29 anonim ***** válasza:
54%

Hát az sajnos iszonyú kevés városban van :( Ha lenne természetesen összeszedném. Így is összeszedem akkor, ha a belvárosban kakil. De oda nagyon nagyon ritkán megyünk sétálni. Sokszor kakil itt az utcában az út melletti árokba, ott nem szedem össze, mert alapból tele van a kóbor kutyák kakijával. Meg kb 15-30 percet cipelnem kéne, mire egy szemetessel találkoznánk (már ha találkozunk egyáltalán...)

Amúgy megy a séták 90%-a külterületen történik, réten, ott természetesen nem szedem össze.

2011. febr. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 LadyLoss ***** válasza:
74%

Úgy őszintén: MINDÍG MINDENHONNAN!

Nagyon utálom amikor bele lépek, pedig másnak is csak egy kis mozdulat lenne. Aki nem szedi össze legalább törölné fel a cipője talpával, kiváncsi vagyok mennyire tetszene az neki. Aki meg azt mondja, hogy azért nem szedi össze mert ott biztos senki nem lép bele, annak elmondom, hogy az ürülék rengeteg betegség melegágya, sok féreg, baktériumszaporodási lehetősége, és elég ha a kutyám megszaglássza, netán egy kölyök kutya érdeklődésében a szájába veszi, és megvan a baj.


Én is szoktam 30 perceket sétálni a zacsival, nálunk sincs több kuka.

Sajnálom, ha valakinek a lelkébe tapostam, de a legelemibb kultúra része, hogy piszkot (semmilyet) nem hagyunk az utcán, vagy a környezetünkbe.

2011. febr. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
67%
Nem, és azt is elmondom, miért. Mert a mi kutyáink sosem tojnak aszfaltra, betonra vagy valaki előkertjébe. Általában a kerteken át, a városszélén vagy már a városon túl szoktunk sétálni, a földeken. A kukoricaföldön meg nem fogom összeszedni.
2011. febr. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
61%
Mindig van nálam zacsi, de a városban nem szarik a kutyám, ha mégis, akkor összeszedném és kidobnám a legközelebbi kukába. Külterületen, erdőn-mezőn viszont nem szedem össze, mint ahogy a nyulak, őzek, vaddisznók, szarvasok, rókák és aranysakálok sem szedik össze maguk után. Ehhez persze hozzá tartozik az is, hogy a kutya mindig félrevonul és nem az út közepén pakolja le a cuccot.
2011. febr. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
10%
Nem szedem össze, elvégre is trágyázza a földet, szedje aki akarja..
2011. febr. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
28%

Én biciklivel futtatom a kutyám, és 0,5-2 km amíg kiérünk az erdőbe, ott nem szoktam összeszedni.


Ha meg még a városban jön rá, akkor futás közben szokott és akkor gurulás közben szétesik az út szélén és egyenletesen terít, vagyis ott sem.

2011. febr. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
70%

Hát nem hinném, hogy a kutyasz@r olyan szuper trágya lenne... mindegy.

Amúgy örülök, hogy még vannak normális emberek is, kár, hogy a mi utcánkban nincsenek.. Bp, I. kerület, és telesz@rva a járda minden egyes nap. Én nem is értem. Inkább már a kocsiúton közlekedek, minthogy folyamatosan a földet nézzem. És lehet, hogy itt is összesen 2 gazdi kutyái alkotják ezt, de miattuk az összes itt sétáltatóra dühös vagyok. Már gondoltam, hogy végig plakátozom az utcát valami provokatív szöveggel..

amúgy nemcsak a kutyasz@rt utálom, de úgy önmagában a szemetelést (cigicsikkdobálást is), és hogy senki nem törődik a másik tulajdonával vagy azzal, ami közös.


23L

2011. febr. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
58%
Én mindig, jó bevallom, 1-2 havonta megesik, hogy épp nincs nálam zacsi, de olyankor volt már, hogy egy papirdarabbal szedtem fel, vagy ami a kezembe akardt, de volt, hogy otthagytam( ha pont este volt és nem volt a környéken senki). De ez nagyon ritka.
2011. febr. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!