Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek fajtatiszta?...

Szerintetek fajtatiszta? Stafford.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szerintetek fajtatiszta a kutyusom? :$ Törzskönyvet nem csináltattuk meg neki mert + pénz lett volna. Íme a kép.


[link]


2011. febr. 10. 22:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát akár az is lehet, szerintem eléggé amstaffos formája van. Úgy 1 év múlva többet lehetne mondani róla.

Viszont az nagyon látszik rajta sajnos, hogy szaporított, eléggé előre görbülnek a lábfejei szerintem. Valami ízületvédőt adhatnál neki.

A füleiért kár :) lehetett volna vágatni ;)

2011. febr. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem teljesen fajtatiszta, a füle teljesen olyan mint egy bull terriernek, nagyok és felállóak. De ez csak az én véleményem. Amúgy aranyos kutya.
2011. febr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen.. Nagyok a fülei de örökölte meg ahogy első kommentelő is írta sokadik fiallás sajnos. :S
2011. febr. 10. 23:19
 4/18 A kérdező kommentje:
szia, köszi a választ és a jó tanácsokat :) igen már sokadik szaporításra jött ő a világra,ezért is féltünk hogy lesznek rajta elváltozások, de reménykedtünk benne hogy nem megy az egészségére, szerinted már most kezdjünk neki adni izület javítót, avagy majd csak később? most lesz 7 hónapos, mégegyzser köszi a választ :)
2011. febr. 10. 23:21
 5/18 anonim ***** válasza:

Már most simán lehet. Sőt!

Én az enyémnek már 3 hónapos kora óta adom, pedig törzskönyves, egészséges kutya, csak a megelőzés miatt.

Addig a legfontosabb neki, amíg növésben van.

2011. febr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Második vagyok! Az én kutyámnak Luposan Gelenkraftot adok (1200gr por ezt a kajájára szórom mindig), ezt minden életszakaszban lehet adni, mert természetes anyagokat tartalmaz és nem lehet túladagolni.
2011. febr. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
és ezt a bizonyos port hol lehet beszerezni?
2011. febr. 10. 23:29
 8/18 anonim ***** válasza:

Mindig innen szoktam rendelni, de most csak 600 grammos kiszerelésben van sajnos, az 1200 gr-os jobban megéri. Nekem legalábbis majdnem egy évig elég.


[link]

2011. febr. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem fajtatiszta a kutyus,de nagyon jól állnak neki ezek a radar fülek szerintem:DViszont máskor ne támogasd a szaporítókat.Viselkedése rendben van?Mert most már csak az a lényeg..
2011. febr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem fajtatiszta. A fülei tűzése (nem állása, tűzése!) más helyen van, a feje és az egész alkata keskenyebb és hosszabb mint egy staffié.


Azt meg lehet kérdezni, h a befelé fordított szögesre miért van szükség egy 7 hónapos kutyánál??? :o/

2011. febr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!