Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek fajtatiszta?...

Szerintetek fajtatiszta? Stafford.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szerintetek fajtatiszta a kutyusom? :$ Törzskönyvet nem csináltattuk meg neki mert + pénz lett volna. Íme a kép.


[link]


2011. febr. 10. 22:59
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Itthoni viselkedése rendben van. Sétáltatásnál vannak vele gondok és azért kell rá a szöges szorító. (Ajánlották) Hosszú a teste? Amilyen adatokat írtak róla minden meg egyezik. Kivéve a fülei mivel nem lettek megvágva. Bár szerintem is fajtatiszta, nem hiába került volna a törzskönyveztetése + pénzbe. Anya, apa nevet nem tudok nektek mondani sajnos, de nagyon szép volt a az anya, apa is. Csak lehet a sokadik fiallás miatt lettek ilyenek a fülei, nem értek hozzá, ráadásul az orvosa is azt mondta, hogy fajtatiszta. Viselkedésileg meg ugyan olyan mint egy Törzskönyves stafford. Tudom van egy pár a környékemen meg ismerösöknek. Sőt az állásai minden ugyan olyan mint egy staffordnak, a fülei valljuk be tényleg félresikerültek.
2011. febr. 11. 12:44
 12/18 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem,hogy milyen a viselkedése mert a szaporítóknál sokszor születnek gyenge idegrendszerű kiskutyák,és abból ugye baj lehet később...de akkor nálatok ilyen gond nincs:)bánj vele erős kézzel határozottan,és sok boldogságot hozzá:)nagyonaranyos.
2011. febr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
ja és téged átvágtak...ez a kutya nem kaphatott volna törzskönyvet,mivel nem fajtatiszta..a fején is látszik,nemcsak a füle sikerült félre..7 hónaposan már robosztusabb kellene hogy legyen a feje,és kicsit csúcsos az orra.Amstaffom van,hidd el tudom mit beszélek.A hátsó lábai elég hosszúak,és kevés rajta az izom....keverék,de attól még cuki.
2011. febr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

[link]


ILYEN EGY 7 HÓNAPOS AMSTAFF.

2011. febr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy így néz ki egy 7hónapos kan stafford. :) De a kan staffordok masszívabbak, vastagabbak. A fülét meg minél hamarabb meg vágatom most már, mert az miatt néz ki keveréknek. (Sajnos)
2011. febr. 11. 13:18
 16/18 anonim ***** válasza:

Az amerikai staffordshire terriernek általában rózsafülei vannak illetve nagyobb arányban a staffordshire terriernek kinéző tigriscsíkos példányoknak lehetnek pit bull terrier felmenői. Szerintem a lábai sincsenek rendben.

Egyébként törzskönyvet a tenyésztő kérhet a kiskutyáknak, csak úgy nem lehet csinálni. Valóban, ez lenne az a papír, amivel igazolhatnád, mert akkor sok generációra visszamenően be tudnád bizonyítani fajtatisztaságukat.

2011. febr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kérdező!Nemkell bizonygatnod,hogy fajtatiszta a kutyád,mert nem az !Nekem kanom van,tesómnak szukája..és már 6 hónaposan karakteres feje volt a szukájának,tiszta izom volt a két mellső lába,pedig nem edzette.Ez a kutyus már 7 hónapos és semmi izom nincs rajta szinte!A hátsó lábai hosszúak,az orra csúcsos...keverék,fogadd el .
2011. febr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

ja és,hogy elhidd,mutatok neked valamit.


wildeyer.lapunk.hu oldalt menj rá a menüben az E alomra.


Ha rákattintasz,kilesz írva,hogy az E alom 6 hónapos.Van ott szuka is.Nézd meg ,hogy azok milyenek,meg a te kutyusod milyen.Van különbség.


Nekem ebből a kennelből van kutyám,azért hoztam fel példának.

2011. febr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!