Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » NJ keverék segitség?

NJ keverék segitség?

Figyelt kérdés
Már vagy 2napja minden éjszaka nyüszit mindtha nyugtalan lenne . Leül v lefekszik 1 helyre és erősen néz az utca fele midnta hátna valamit ott de nincs ott senki . és nyüszit mi lehet a baj esetleg valami megoldás van e ? minden nap kiviszem 2órát sétálni .
2011. febr. 11. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Hülye ötlet, de nem lehet, hogy valahova kigurult a labdája, vagy ilyesmi? az én kuyám akkor szokott indokolatlanul, fura helyeken nyüszögni, ha van ott valami tárgya, amihez nem tud hozzá férni.


Vagy valamit akar mondani, esetleg megpróbálhatod, hogy kimész vele és megnézed hova megy, de akkor benne van a pakliban, hogy ezentúl mindig ezt fogja csinálni, mert megtetszik neki, hogyha ezt csinálja, kiviszed :)


Vagy fáj valamije, de nappal nem arra figyel. Átnyomkodtad a hasát? Izületei, izmai nem fájnak? Nyomásra, húzásra nem érzékeny?

2011. febr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nemfáj semmilye és még nem is a keritésnél ül hanem a sár közepén . és nyüszit .
2011. febr. 11. 22:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg tüzelő szuka a környéken?
2011. febr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

arra nem gondoltál,hogy láthat valamit,amit mi emberek,nem?!

merta kutyák bizony látnak olyan dolgokat amiket a legtöbb ember nem képes.nekem egy idöben mind a 4 kutyám,ugatott a (látszolag semmibe)lakáson belül.volt is oka,mint késöbb kiderült.

szerintem ez áll a háttérben.

2011. febr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2válaszoló . a szomszédba van 1 szuka kutya és mellete még 2 ő :S
2011. febr. 11. 22:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mehetnéke van a szukákhoz.
2011. febr. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!