Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennyire szereti a zenét a kutyám?

Ennyire szereti a zenét a kutyám?

Figyelt kérdés
Amikor zenét hallgatok és nem hangosítom ki hanem csak fülhallgatóval hallgatom akkor neki áll ugatni hogy hangosítsam ki...Amikor ezt megteszem nekiáll ugrálni mintha csak táncolna...Ez Szerintetek az én agyszüleményem és hülyeség vagy ez most hogy van??
2011. febr. 12. 12:03
 1/5 anonim válasza:

szerintem simán. egy állat lehet nagyon intelligens. Képzeld a nyuszim tv-t néz. És hallottam már olyat h egy állat nézi a tv-t. Akkor a zenét is élvezheti. Inkább táncolj vele te is :-)

Ja és a helyedben figyelném, hogy milyen zenét szeret. gyors, lassú, hip-hop, rock... :-)

2011. febr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeretheti a zenét,nekem a macskám eufórikus állapotba kerül ,ha meghallja a telefonomon a zenét,olyankor jobban bújik,és mintha énekelne is :) mókás...Kedvence Jason Mraz: I'm yours...:D
2011. febr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
xDD azt én is szeretem....meg a kutyám is
2011. febr. 12. 12:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és egy másik macskánk meg amikor este kikapcsoljuk a sorozat után a tv-t felágaskodik a tv-szekrényre és nézi,hogy hova tűntek a tv-ből az emberek,bemegy a tv mögé ,hogy ott vannak-e :D:D:D
2011. febr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
deéééééédes :))))
2011. febr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!