Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tisztában volt az eladó a...

Tisztában volt az eladó a tápokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ma voltam az Alphazoo-ba és venni akartam acana puppyt de elfogyott.Erre oda jön az eladóhogy segíthet-e.Mondo igen,ezt szertném.Hát mondta hogy elfogyot,és egyébként is nem olyan jó táp,a chicopee sokkal jobb és olcsóbb.Mondtam neki hogy nem kérem mert nem néz ki valami jónak.Erre ő csak mondta hogy milyen prémium táp.Aztán meg mondta akkor vegyek Eukanubát,ez a legjobb táp,mert hogy ez szuprprémium minősg és sokkak sokkal jobb mint az acana.

Ez az eladó tisztában van a tápokkal kapcsolatban?Vagy mit gondoltok?


2011. febr. 12. 18:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze...persze igazad van az Eukanuba a legjobb, vagy ahogy te írod Eukanoba. Még leírni sem tudod a táp nevét, mit hadoválsz itt össze vissza.
2011. febr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 IGCM ***** válasza:
100%
2011. febr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 IGCM ***** válasza:
100%
Egyébként az Acana,Orijen és a Taste of the Wild a legjobb kutyatáp valamennyi táp felmérés alapján.Külföldi táp listán is a legelső helyeken szerepelnek.
2011. febr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Eukanuba a büdös életben nem tartalmaz annyi húst.

Az én kutyámnak korpás,fakó,töredezett lett tőle a szőre,és rengeteget ürített,nálunk nem vált be.

2011. febr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 fekete amazon ***** válasza:
100%

Szerintem a nálunk kapható száraztápok közül az Orijen a legjobb. Utána Acana (ugyanaz a gyártója mindkettőnek). A KUTYÁM NEM CSIRKE, nem adok neki olyan tápot, amiben gabona, szója és hasonlók vannak. Nem is disznó, hogy mindenféle maradékot kapjon. Főleg ha dolgozik, rendesen kell táplálni.

Nem vitatom, hogy 200 ft-os kutyakolbászon is elélhet, de a munkája is olyan lesz. Az enyém hároméves, és állatorvos csak akkor látta, amikor beoltotta.

Ha bővebben érdekelnek a tápok és az összetevők megadásánál használt átverések, link:

[link]

angolul:

[link]

[link]

Ahogy már valaki javasolta, neten rendelj, egy csomó tápfutár van, olcsóbb, mint az üzletben és házhoz is viszik.

2011. febr. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!már vettem azóta kimérve acanát,és egyébként én is a netről rendelek általában
2011. febr. 13. 10:22
 17/17 anonim ***** válasza:

Én is az Acanasok táborához csatlakoznék, és az eladó szerintem rád akart sózni valamit.


[link]

2011. febr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!