Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az én párom írta itt pár...

Az én párom írta itt pár napja hogy eltűnt a yorki kiskutyája, s hogy mi lenne a hatékony keresés. Most én szorulnék segítségre, hogyan segíthetnék neki? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Éjjelt nappallá téve kerestük a párommal a kutyust.megtaláltuk-sajnos már késő volt-elütötte egy autó,már csak a teteme lett meg.

Azóta a párom szinte folyamatosan sír,sírógörcsöket kap,nem eszik,szinte nem alszik......a telefonját kikapcsolta,nem akar beszélni senkivel.Együtt élünk,van egy pici fiúnk,18 hónapos,vele törődik.

mit tehetnék hogy könnyebb legyen neki túllendülni ezen a tragédián?Kislányaként szerette ezt a yorkit.

vegyek neki egy másikat?nem bírom már nézni hogy mennyire fáj neki az elvesztése.


2011. febr. 14. 14:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
37%
Rakj ki szorólapokat képpel adj be iskolákba postára vagy bevásárlóközpontba ott sok ember jár és könnyeben észreveszik de ilyen pici kiskutya nehezbben lessz meg mert a kutyusok drágák is és aranyosak bárkinek megtecchet és hazavihet előre is sok sikert :)
2011. febr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!