Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan hely ahol törzskönyv...

Yorki Baby kérdése:

Van olyan hely ahol törzskönyv nélküli yorkikat is lehet kiállitásra vinni?

Figyelt kérdés

Márciusban hozom haza a yorki fiúmat és majd szeretném egyszer kétszer elvinni kiállitásra, de mivel nem lesz tk-ja ezért kérdeztem hogy van e olyan hely ahol tk nélküli kutyusok is versenyezhetnek!!!!

Köszi a válaszokat!


2011. febr. 16. 07:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
de nem minden kutya mehet ám kiállításra, még hobbyból sem. ha csak egy fehér vagy barna karma van a kutyának, pápá kiállítás
2011. febr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Köszi mindenkinek aki normális válaszokat irt, annak aki nem lát a dolgok mögé és csak szitkozódni tud annak a véleményére nem vagyok kiváncsi!!!

Köszi mégegyszer!!!nem szaporitó az illető akitől veszem!!!!

2011. febr. 17. 07:51
 13/16 anonim ***** válasza:
Csak és kizárólag szaporító ad el tk. nélküli kutyát.
2011. febr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nem szaporitó csak családbarát és mivel nics pénzem tks kutyára ennyiben segitett nekem!!!köszi h okos vagy.... :S nem értem minek ir ide az aki azt sem tudja h mi van és csak mást tud leszólni!!!!
2011. febr. 17. 10:06
 15/16 anonim ***** válasza:
58%
Csak próbálok segíteni, hogy ha kiállításozni szeretnél akkor ne úgy csináld hogy semmi értelme. De csak azt hallod meg ami nem tetszik.
2011. febr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
nézd én nem, csak azt hallom meg ami nem tetszik csak MINDENKI AZZAL JÖN HOGYHA NEM TÖRZSKÖNYVES AKKOR MÁR KEVERÉK...ABSZOLÚT NEM KEVERÉK CSAK VAN EGY SEGITŐKÉSZ BARÁTOM AKI ENNYIBEN TUDOTT SEGITENI...ha el is vinném kiállitásra akkor is csak egyszer kétszer és nem azért mert nyerni akarok csak a verseny hangulata miatt!!!!
2011. febr. 19. 07:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!