Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek visszajön még a...

Szerintetek visszajön még a kutyám?

Figyelt kérdés
Már 6 órája eltűnt a kertünkből, és 14 éves elmúlt. Sokszor megpróbálta már a szökést, de mi mindig megcsináltuk a kerítést, most viszont újra eltűnt :( Egy ismerősünk azt mondta, hogy a kutyák ilyen idősen már a halálukat érzik és azért szöknek el. :( Szerintetek meghalni ment? Vagy éjszakára visszajön hozzánk?
2011. febr. 18. 17:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyon van baja, és látszólag egészséges, akkor inkább csak világot látni ment :) Reménykedjetek minden esetre.
2011. febr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Egészséges, ha eltekintünk a süketségétől, ami azóta van hogy megöregedett. Meg a hátsó két lába már gyengébb, nem tud úgy futni mint régen, de hát ezt nem is vártuk el tőle... Reménykedünk, és már nagyon várjuk a reggelt!
2011. febr. 18. 17:28
 3/19 anonim ***** válasza:

6 óra az azért még nem olyan sok!

Nem próbáltad keresni?

Esetleg kiírhatod közösségi oldalakon is vagy csinálhatsz eltűnt plakátokat is és azokat is kiteheted!

Ha nem volt beteg szerintem nem meghalni ment,hanem csak szimplán megszökött!

Remélem meg lesz!:)

2011. febr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Egyrészt fontos merre laktok, vidék vagy város. Hagyjátok nyitva a kerítést kis résnyire hogy visszatudjon menni, rakjatok ki kaját. Régebben nekünk is elszökött egyszer és még elég kicsi volt de visszajött. Nyugis, barátságos vidéken lakunk.

Azért remélem visszatalál!

2011. febr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 bri11 válasza:
Szerintem hirdesd az interneten tegyél ki plakátokat,kérdezz meg néhány embert.Vagy a kapuhoz vagy nem tudom hova,tedd ki a kedven játékát vagy ennivalóját.
2011. febr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Városban lakunk, de nem veszélyes környéken, szóval ha nem ütötték el, akkor megvan rá az esélye hogy épségben hazakerüljön. Pláne hogy nagyon jól kiismeri magát a környéken. Én is bízok benne hogy csak csavarog és nem történt baja. Kerestük a közeli utcákban, de ha holnapig nem kerül meg, akkor fogunk nagyobb körzetben kutatni.
2011. febr. 18. 17:58
 7/19 anonim ***** válasza:

Esetleg még nézzetek be a közeli menhelyekre és gyepmesteri telepkre is, és mutassatok róla fényképet, hátha befogták vagy valaki behozta.Már ha nem jön vissza.

Egyébként egy kutya 24óráig tudja követni a szagnyomokat, szóval még van esély hogy holnapig visszatalál! :) Drukkolok!

2011. febr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Örömmel jelentem hogy hazatért ma reggel :)
2011. febr. 19. 07:58
 9/19 anonim ***** válasza:
Örülök neki:) Vigyázzatok rá mostantól:)
2011. febr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 bri11 válasza:
Nagyon örülök neki.Mivel csalogattátok elő??Vagy valaki megtalálta?Vagyis úgy kérdem:Hogy történt?
2011. febr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!