Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnám távol tartani az...

Hogy tudnám távol tartani az idegen támadó németjuhászt a saját kutyáimtól ha sétálok valamelyikkel és megtámadná az enyémet?

Figyelt kérdés

hogy tudom elijeszteni anélkül hogy bántanám?


18/L


2011. febr. 18. 20:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
a mühelybe ezt találtam
2011. febr. 20. 12:37
 12/12 holnaptegnapja ***** válasza:

Hallottam olyanról, hogy ULTRA HANG-os kutya riasztó.

Hasonló a szúnyog riasztó működési elvéhez.

Ember nem hallja amikor leüvölti az untra hang a kutya fejét. Autókon is bevált, vadriasztóként szerelik rá és már kilométerekkel előre elriassza az erdei vadakat.

Az állatok hallása az ultrahang tartományban teljesen szuper.


Nekem mp3-ban van a mobilomon ultrahang felvétel - letölthető az internetről onnan ahonnan csengő hangokat is le lehet tölteni.

Még nem próbáltam. A telefonok hangteljesítménye - szerintem erre nem túl erős. Egyszer kipróbálom. :)

---

A spray sem lehet rossz.


Zsebben elfér.

Ha tényleg hasznos szerkentyű, akkor lehet hogy közben a saját kutyád is elriassza.

---


Egy ismerősömnek vékony és erős hálója van kifeszítve az udvarában.

A saját kutyái (3 kutyu) sem mernek a közelébe menni, mert megtanulták, hogy a villanypásztor nem kellemes simogatás.


1, nem ártalmas sem emberre sem állatra, csak nagyon nem kellemes.

Ezzel védik a kertben az ágyásokat és a virágokat is.

Láttam, hogy náluk teljesen bevált.

Az elkerített részre eszük ágában sincs a kutyáiknak besurranni sem.

2, ha gyerekek is vannak az udvarban és még kicsik, akkor ez nem biztos, hogy jó ötlet.


hi,

2017. jan. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!