Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megszeretném fürdetni a...

Megszeretném fürdetni a kutyámat és szeretném a szobámban tartani. Mivel szárítsam meg a szőrét?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mi hajszárítóval szoktuk, közepes hőfokon
2011. febr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Huhukold!
2011. febr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

első: köszi

második: rendben :D hahahahaa

2011. febr. 19. 18:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha elviseli a hajszárítót azzal, én azzal szoktam. Ha nem, akkor valami törölközővel, ami jól szívja a vizet, azzal alaposan törölgesd át. Ne engedd ki az udvarra, még száradás után 1-2 órával sem, mert a kutya a hasáról fázik meg leghamarabb. Ha törlöd, akkor ne engedd ágyba, míg nem szárad meg. De, folyamatosan a szárítóhoz is hozzászoktathatod, ha lassúra állítod, és szárítás közbe adsz neki jutalomfalatot.
2011. febr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én a hajszárítóra gondoltam de először megkérdeztem
2011. febr. 19. 18:55
 6/11 A kérdező kommentje:
harmadik: nagyon szépen köszönöm! megfogadom! jövőhéten hozok képeket is jó ? :) kis csivava, eddig a kis melegített vackában volt (melegített helyiség) de már nagyon szeretném ha velem lenne. :)
2011. febr. 19. 18:58
 7/11 A kérdező kommentje:
1 éves lesz és milyen samponnal és balzsammal fürdessem meg ?
2011. febr. 19. 19:00
 8/11 anonim ***** válasza:

Oké. :) biztos aranyos kutyus.

Nem szabad gyakran fürdetni a kutyákat, 2 havonta egyszer. A csivikre télen kell figyelni főleg, mert hamar megfáznak. Ha bemégy egy kisállat kereskedésbe, ott ajánlanak majd neked sampont, ami jó neki. Illatosak is..millió választék van, nekünk vagy mentolos szokott lenni, vagy "jó közérzet" gőzöm nincs milyen illata van, de jó, valami gyenge, alig érezhető.

2011. febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekünk hosszú szőrű csivink van, télen 2 havonta fürdetem. Nyáron havonta, vagy ha nagyon összekoszolja magát akkor is megfürdetem. Hajszárítóval szárítom, nagyon jól tűri. A samponnál vedd figyelembe, hogy könnyen kiszárad a böre, tehát mindenképpen regenerálót használj neki. Mi speciel az állatpatikában szoktuk a samponját venni. Jó kis baba illata van, és szép a szőre tőle. :)
2011. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de amugy nem szabad sűrűn fürdetni, mert akkor kiszárad a bőrük
2011. febr. 20. 07:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!