Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok?

Milyen kutyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

(gyerekkoromban mindig volt kutyánk, a tartásuk nem teljesen idegen dolog).

Napi 8 órát nem vagyok otthon kb

nem vagyok hiperaktív (ne a legaktívabb kutyát, inkább valami nyugodtabb természetűt)

házból ki-be járhatna ahogy a kedve tartja

madarakat és rágcsálókat is tartok nem bánnám ha nem enné meg őket már az első nap

szőr fajta nem lényeg

ne harci kutya legyen :D

a normális válaszokat előre is köszönöm!


2011. febr. 21. 22:51
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
köszi, westie-t nem szeretnék mert az terrier és azoknak nagyon nagy a mozgás igényük
2011. febr. 22. 19:15
 22/41 anonim ***** válasza:

Most komolyan, te mi a frászt vársz? Belelássunk a fejedbe? Ismerjünk téged, a körülményeidet, az igényeidet ismeretlenül??

Keress, nézelődj, okosodj, - ahogy látom van interneted -, válassz ki egy-két fajtát egyedül, ami tetszik, külsőre, belsőre egyaránt, és utána tedd fel a kérdést, h vajon az megfelelő neked. De akkor se az itteni válaszok alapján válassz, hanem h elmész kiállításokra, beszélgetsz az adott fajta tenyésztőivel, tulajdonosaival és megismersz olyan kutyákat személyesen. Egy jó, megfontolt választásba, hogy azt egy idő után senki se bánja meg, senki ne lássa kárát, se te, se a kutya, se a családod, időt és energiát kell fektetni, neked.

2011. febr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló kedves anyukádat oltogasd :)

tudod itt a többi NORMÁLIS válaszokat adó EMBEREK igen is sokat segítenek, ha meg nem tetszik, nem kötelező ide írni

2011. febr. 22. 21:36
 24/41 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egy 5 éves szuka cocker spánielem van! Imádom! Nagyon nyugodt, csendes, visszafogott, szereti a mozgást, de nem hiperaktív! Sőt, napi 2 óra séta, és egész nap elheverészik a lakásban!:)Felnőttként került hozzám, semmi baj/gond nincs vele! Csak ajánlani tudom! És még egy tanács: nézz körül hirdetések között, mert sokan jelképes összegért, vagy ingyen adnak neked felnőtt sapnit! :)
2011. febr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod :)
2011. febr. 23. 14:27
 26/41 anonim ***** válasza:

Akkor tarts basset houndot!

Nem igényel nagy mozgást sőt lusta de naon! épp neked megfelelő :)

2011. márc. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

köszi :D

azért gondolom lehet vinni sétálni :D

2011. márc. 5. 22:05
 28/41 anonim ***** válasza:
Persze lehet vinni sétálni, de nagyon lusta természetű kutya! De azért aranyos :) *.*
2011. márc. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

köszi

:D

2011. márc. 10. 15:26
 30/41 timi2011 válasza:
helló! én nappali tagozaton tanulok reggel 06:30-tól délután 16:00-ig nem vagyok itthon épp ezért vettem egy tündér édes kis mopszot aki odafigyelésre törődére szorul de nyugodt természetű kutya baj nem sok van vele eszik iszik alszik meg játszik ... hozzá szokik könnyen hozzá hogy napközben egyedül van és szobatisztasághoz is! 40 ezerért tudok neked ismerőstől!
2011. márc. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!