Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » HELP! Kutya a lakásban. Miért...

HELP! Kutya a lakásban. Miért nem engedik?

Figyelt kérdés
fekhely,itató-etető, kutyapelenka, sampon, kefe és játékok. és mindennapi séta. és mindent vállalok de nem engedik. segíts!!!
2011. febr. 23. 17:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Akkor nem fogod elérni, amit szeretnél. Vannak, akik nem tűrik a lakásban az állatot. Vagy kényelemből -sétáltatni kell - vagy szag, szőr stb. miatt.

Megértelek. Viszont, ha elköltözöl -majd - akkor tudsz tartani állatot.

2011. febr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
értelek titeket, de én akkor is szeretném!
2011. febr. 23. 17:29
 13/26 A kérdező kommentje:
ötlet ?
2011. febr. 23. 17:33
 14/26 anonim ***** válasza:

én vagyok, aki írta, hogy a kutya nem bentre való. Na pl a csivava viszont igen (ezért nem is lesz soha:))

De nem értem, ha tudtad, hogy nem engedik be, akkor minek kellett ilyen kutya? Mert cuki, és elmondhasd, hogy van? De közben meg a kazánházba van betéve?

Nem bántani akarlak, csak kérdezem!

2011. febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
igen, ott fűtünk és van fekhelye itató, amiket fent leírtam de olyan jó lenne ha a házban lenne. nem azért, hogy elmondjam, hogy van. az o.társaim is tudják, h ÓRIÁSI ÁLLATBARÁT vagyok.
2011. febr. 23. 17:36
 16/26 anonim ***** válasza:
jah végül is nem hibáztatlak. A szüleidnek kellett volna arra odafigyelni, ha semmiképp sem mehet be a házba a kutya, akkor legalább olyat kellett volna választani, ami kint is tartható nyugodt szívvel.
2011. febr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Ez nagyon helyes. Az állatbarátság.

Viszont a szüleid otthona. Így aztán...

2011. febr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
vannak kutyáink, szinte farmunk van minden állatunk van, de ötlet ?
2011. febr. 23. 17:39
 19/26 anonim ***** válasza:

ha ennyi állatotok van, akkor viszont tényleg nem értem, minek kellett egy egyértelműen szobakutya, azért, hogy kint tartsátok...:S:S

Mégis mi ötletünk lenne? Kérd szépen őket, ígérd meg, hogy gondját viseled. Köss velük egyességet, pl. ha észreveszik, hogy nem megfelelően gondozod a kiskutyát, akkor x összeget levonhatnak a zsebpénzedből.

2011. febr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
uhhúúú ez jó ötlet ezt is megfogadom, de még valami ?
2011. febr. 23. 17:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!