Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit értetek a szaporitó szó...

Mit értetek a szaporitó szó alatt?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egyik ismerősömmel és feljött ez a téma, és szerinte az a szaporitó, aki rokonokat pároztat és ezért lesznek minőségtelen kutyák.

szerintem pedig mindenki, kivéve a tenyésztőket, mert nem minőségi egyedekkel dolgoznak. pl. ha én lehoznék egy almot, én is az lennék..

most kinek van igaza?


2011. febr. 27. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
www.olcsokutya.uw.hu Nagyon hasznos kis oldal, ha érdekel a téma, akkor mindenképpen olvasd el.
2011. febr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia ezt a kérdést pár napja tettem fel, ha gondolod nézd meg:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1580510-mibol..

2011. febr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki nem törzskönyves, szűrt, kennelnév alatt futó kutyákat pároztat. Röviden, de az olcsókutyán elolvashatsz mindent.
2011. febr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szaporító is többféle van,teljesség igénye nélkül pl.van

-pénzéhes kutyagyártó

-hülyeségből szaporító("Bodrika hadd legyen életében egyszer anyuka/apuka)

-felelőtlen("véletlenül"fedezik be a kutyáját)

-luxus vagy törzskönyves szaporító(van kennelneve,kiállítási eredményei,csak épp a kutyái vagy horror körülmények között vannak vagy kutyát ad el papír nélkül vagy kamu papírral,általában már elpusztult kutya törzskönyvét pl.egy talált ugyanolyan fajtájú,ismeretlen származású kutya kiállítására és "tenyésztésére"használja.Mivel az ilyen szaporítók gyakran a MEOE csókos tagjai,vannak köztük mestertenyésztői címmel rendelkezők is).

2011. febr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szaporító az, aki az állataiból inkább számokat lát, mint érzelmeket.
2011. febr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!