Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha fajtatiszta kutyád van,...

Ha fajtatiszta kutyád van, azt tenyésztőtől vetted vagy szaporítótól vagy örökbe fogadtad? Hogyan került hozzád?

Figyelt kérdés
Nekem 2 beagle-m van. "Szaporítótól" és tenyésztőtől. Törzskönyv nélküliek.
2009. febr. 17. 08:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtten örökbefogadott labrador kislány, ivartalanítva (bár azt már mi csináltattuk meg) :o)
2009. febr. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

nekem Shih-tzu-m van, törzskönyves, mégis úgy gondolom szaporítótól, hisz mikor mi vittük el előszőr orvoshoz, kiderült, hogy addig nem találkozott még dokival.hiába volt a kiskönyv.

:(

2009. febr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Mindkét kutyám törzskönyves, és tenyésztőtől vettem.
2009. febr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
2 kuvaszunk van, törzskönyv nélküliek, rokonoktól.
2009. febr. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
3 kutyánk van. 1 törzskönyves tenyésztőtől, kiváló vérvonallal. 1 kisfiú tenyésztőtől, tk-nélküli, millió problémával. A másik kutyánk is tenyésztőtől van szintén sok problémával...
2009. febr. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
2 kutyám tenyésztőtől van, mégis szinte minden létező betegség előfordul náluk,de rendszeres orvosi kezeklés mellett(komoly anyagi ráfordítással) szinten tarthatók. De sajnos azt veszem észre,hogy a fajtiszta kutyák már nagyon túl vannak tenyésztve:( ezért ez a sok betegség.
2009. febr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
Tk nélküli kutyám van, makk egészséges egyelőre, remélem később sem lesz semmi baja.
2009. febr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%
1 éves törzskönyves tenyésztőtől, díjnyertes ősőktől. Eddig szerencsére minden ok(remélem így is marad). De van egy 16 éves kutyám, aki feltehetően szaporítótól van(nem kölyök kora óta van nálam),de ő a 16 év alatt csak az oltások miatt volt dokinál:)
2009. febr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
Volt egy bassetem szapitól;demodexes volt,autoimmun beteg,persze ezt "elfelejtette" említeni, mikor a 40ezret zsebre vágta:(Hiába kezeltettük vagyonokért,mégis elpusztult.És van ajándék kutyám- társasági,a legdrágább jelenleg amit vehetsz-tenyésztőtől!tk-ás de ivartalanított:)és kutya baja sincs,csak néha megfázik
2009. febr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%

Nekem ketto van , egy Berni Pasztor , most mar 12 eves , tk-el,nemet vervonalu osoktol, de Magyarorszagi tenyesztotol, eleg dragan vettunk annak idejen es diszplazias , pedig mar akkor is szurtek oket! Nagyon sok problema van vele es az a legrosszabb , hogy tehetetlen vagy.Sok sok penzbe kerult mar de semmivel sem lett jobb, max. par napig.

A masik egy ( mini ) Palotapincsi :) Eleg muris a ket kutya egyutt ! :D

Neki nincs tk-e , ajandekba kaptam es az exbaratomeknal szulettek. Szerencsere eddig semmi baja sem volt, pedig foldszintes kutya! :) O most ket es fel eves es 2,8 kg ! :D:D nagyobb egy cica , mint o!

2009. febr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!