Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kis yorki babám, és...

Van egy kis yorki babám, és sajnos (szerintem) térdkalácsficama van, mivel jár ez?

Figyelt kérdés

Érdemes megműttetni? Mennyi idő alatt gyógyul? Fájdalmas nagyon? Rendbe jöhet a műtéttől vagy kiújulhat? Mennyibe kerül egy ilyen műtét?

Nem nyüszít vagy ugat amikor ezt csinálja, csak fut és időnként megemeli a lábát.

Ha valakinek van ilyen tapasztalata írjon légyszi, hogy mit tegyek. Csak akkor csinálja amikor ilyen közepes tempóban fut. gyaloglásnál és sprintnél egyáltalán.


2011. márc. 1. 09:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igen, örökölhetik a kicsik, ezért inkább ivartalaníttasd és ne hozz le almot neki. Az utódaiért is felelősséggel tartozol ezért ebben az esetben a legbölcsebb döntés, ha nem hozol le almot, az ivarszervi betegségeket megelőzendő pedig ivartalaníttatod a kutyust.
2011. márc. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Olvastam az ivartalanításról néhány dolgot, van itt is már fent róla info, vki kérdezte.

Az nem baj h az én Mayám már 1éves és 4hónapos, nem késő?

2011. márc. 3. 08:42
 13/16 anonim ***** válasza:
Dehogy késő! Pont jó! :)
2011. márc. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Csak olvastam egy olyat h esetleg agresszivitás vagy elkóborlás ilyenek kialakulhat nála a késői ivartalanításnál...Vagy az ilyen kicsi kutyákra az nem jellemző?


Igazából a térde jobban izgat, és azért ide írtam mert gondoltam hátha van vkinek személyes tapasztalata ebben a témában, de holnap már megyünk a dokihoz!

Ez amúgy az idő haladtával tud rosszabbodni, vki írta h most szerinte 2es típusú van neki vagy így marad és nem kell megműteni soha?

2011. márc. 4. 09:07
 15/16 anonim ***** válasza:

Pont hogy az ivartalanítással csökkenteni lehet az elkóborlásra és agresszivitásra való hajlamot. :)


Én írtam a kutyusomról. A dokink azt mondta, vigyázzak rá, kíméljem. Persze romolhat később a helyzet és akkor mindenképp műteni kell, de az is lehet, hogy leéli úgy az életét, hogy soha nem lesz a műtétre szükség. Én egyelőre biztosan nem műttetem meg a térdét, mert nem olyan súlyos nála, hogy rontana az életminőségén. Ellenben ivartalaníttattam.

2011. márc. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Kaptam egy másik doki címét akik ezzel foglalkoznak a 15.kerületbe, és igen részleges térdszalag szakadása van :(

Viszont most kapott egy kombinált oltást, az normális h remeg egyfolytában és nyüszög halkan néha? úgy sajnálom, a doki mondta h bágyadt lehet...

2011. márc. 12. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!