Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy kölyök?

HarryPotter kérdése:

Mennyibe kerül egy kölyök?

Figyelt kérdés

Törzskönyvvel a Garden Royal,Jet Black,Von Dorlatos,Ferró-Házi,Firefox kennelekből??


Köszi a válaszokat.


2011. márc. 2. 16:00
1 2
 11/14 Ninna ♥ ***** válasza:
Azért szerintem egy felelős kutyatartó, aki tisztában van azzal, hogy a normális tenyésztők nem tüntetik fel az árakat a honlapokon, az egy ilyen kérdést nem tesz fel. Legfeljebb kéri az emberek véleményét erről a fajtáról, és esetleg egy-két kennelnevet, és árat is kérdezhet, de azért így konkrétan egy értelmes ember nem tesz fel egy kérdést szerintem. A bordereim nagyon jól vannak, ne aggódj, minden nap meg van nekik a megfelelő mozgás :) Szerinted mit csinálok reggel 8-tól délután 2-3-ig, amikor nem is gépezem? Velük foglalkozom, tanítom, futtatom őket, jobban mondva futtatni csak a nagyobbikat, a kicsit még nem igazán lehet. Szóval ne köss a kutyáimba, és belém, azt csinálok amit akarok, és hidd el, ha nem lenne szabadidőm, nem itt ülnék. :)
2011. márc. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Ha nem kötekszel akkor én se.És nem értem miértne lehetne kiváncsiságból megkérdezni ki mennyiért vette a kutyáját.

Az alapárat én is tudom..az előzőt is 80.000Ft-ért vettük...

2011. márc. 2. 18:14
 13/14 Ninna ♥ ***** válasza:
Látod, most is ellent mondasz magadnak. Ha azt kérdezted volna, hogy ki mennyiért vette a kutyáját, az egy egészséges kiváncsiság, de nem azt kérdezted. De nagyon becsüllek, tisztellek, hogy jó helyről vettétek a kutyáitokat, és hogy jól bánsz velük. De mégis, kérlek ne kötözködj olyanban, amit nem csak én mondok, hanem a többiek is. Én úgy gondolom, az eddig elolvasott válaszaid alapján, hogy egy normális kutyatartó vagy, jól tartod a kutyáidat, de néhányan közölünk sokkal normálisabban le tudják írni a véleményünket, mint te, és ezt a kérdezők általában jobban is veszik, szívesebben olvassák. Erre figyelj oda picit, és senki nem fog veled kötekedni.
2011. márc. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

az első kettő 200-270 000.-ft között, a harmadik 130 0000.-,

az utolsó kettő pedig 100.-ft adja a kölyköket .

milyen kölykök ezek ??


te lökött a törzskönyv 4 000.-ft / kutya.

a chip,meg a többi kb: 6-8000.-ft.


minden alom más áron van , ez függ a szukák,és a kanok kiállítási eredményeitől.

ha pedig egy kicsit is értelmesebb lennél egy gombánál, tudnád, hogy a telefonon személyesen kiadott információ a vevőre,és az eladóra tartozik.

kérdezd meg te őket wazeg !!!!!

2011. márc. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!