Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyát előnyösebb nevelni,...

Egy kutyát előnyösebb nevelni, mint egy kisgyereket?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a kisgyerekeket, folyton sírnak, hangoskodnak, sok idő, mire szobatiszták, hisztiznek, amikor nagyobbak, megsértődnek, ha valamit nem engedsz nekik, akkor azért sírnak, sőt ordítanak. Megtiltasz valamit nekik, akkor már bosszúból csinálják, összetörnek dolgokat. Akaratosak...

Mindenkinek mondom, akkor meg mondják, hogy akkor egyedül fogsz élni.

Mondom nekik, hogy kutyám lesz. Nem sok idő, mire szobatiszta lesz, nincs bennük gonoszság, nem bosszú állóak, szót fogadnak, nem ordítanak egész nap, minden h*lyeségért, maxiumum ugatnak, de le lehet szoktatni róla, egy gyereket szoktassanak le hisztizésről, ordításról.

Ugye, hogy egy kutya sokkal jobb, mint egy kis gyerek?


2011. márc. 6. 09:45
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
Sőt, nap mint nap látok anyákat, akiknek ordít a gyerekük, pl egy étteremben, sé nem tudnak vele mit csinálni, a gyerek már csapkod, és az anyja nem tud rá hatni, csak mondja neki, hogy fejezd most azonnal be! Akkor a gyerek megsértődik, mert rá ordított az anyja, és még jobban üvőlt...Kutyában még nem láttam, hogy rószoltak volna, hogy ugat, és még jobban ugatott volna...
2011. márc. 6. 09:49
 2/43 anonim ***** válasza:
Azért az éremnek két oldala van. Van makacs és akaratos gyerek és van makacs és akaratos kutya is. Minden a nevelésen múlik. Ha Te nem úgy neveled a gyerekedet, hogy hisztizzen akkor nem fog. De ugyanúgy egy kutya is lehet szemtelen és elugrál meg csóvál meg hülyének néz amikor le akarod szidni. Én rengetek ilyet láttam már. Persze ez is a nevelés miatt van. Ha az elején elrontod akkor a kutya se úgy fog viselkedni mint kéne és nehéz ám némelyik akaratos fajtát vissza nevelni a jó irányba.
2011. márc. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
72%

Őszinte véleményt vársz?

Sajnálom a szüleidet, hogy ilyen gyereket neveltek, mint amilyen te vagy. Jobban tették volna, ha ők is inkább kutyát választanak helyetted, vagy az nem zavar, hogy az általad leírtakat te, mint gyerek, mind-mind "elkövetted"?

2011. márc. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
88%

Te beteg vagy... Bár igaz,az ilyeneknek jobb is,hogy nincs gyereke... Nekem kutyám is van,akit imádok,és anya is vagyok,ami a legcsodálatosabb dolog a világon.

Szeretem a kisgyerekeket. Amikor szopnak,és rádnéznek,amikor először mondja,hogy anya,először ad puszit, ahogy átölel,amikor már beszél,amikor elmondja,hogy neki van a legnagyszerűbb anyukája a világon,amikor azt mondja szeret.....

Szeretem a kutyákat is. De bármennyire szeret téged egy kutya,az soha nem hasonlítható szerintem ahhoz az örömhöz,amit a gyermekem jelent.

2011. márc. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
* ne hisztizzen
2011. márc. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Igen őszinte véleményt szeretné

Lehet, hogy van jó, meg szép oldala a gyerekeknek, de amikor a gyerek ordít, hogy üvőlt, meg az anyja nem tud mit kezdeni vele, azt mindig észre veszem.

Szomszédban is van két gyerek, és ha rosszak, rá ordít az anyja, hogy fejezzed be! A gyerek meg vissza ordít az anyjának, hogy utállak, te h*lye!(7 éves gyerek) Akkor meg egész nap a vita, és üvöltöznek...

2011. márc. 6. 09:56
 7/43 anonim ***** válasza:
48%

Neked a kutyád is neveletlen féreg lesz, ha így gondolod. Olyan nincs, hogy egy gyerek hisztizik, meg ordít, bosszút áll. Akkor az nevelési hiba, és nem a gyerek bűne, hanem a szülőé!

Egyébiránt mi köze a kutyának a gyerkehez? Alma és barack, a kettő teljesen más témaköz, ostobaság összehasonlítani őket.

2011. márc. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem lehet hogy embernek születtél, de legbellül egy nagyon nagy állat vagy. Nem tudom hogy lehet egy gyereket egy kutyához hasonlitani. Sajnálom az anyukádat, hogy téged nevelt fel.

Persze amikor arról van szó hogy összefeküdj egy férfivel attól nem vagy rosszul, válasz akkor is kutyát magadnak.

2011. márc. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim válasza:
Ugye, Te a NAGY TESTVÉR vagy, akit esetleg anyja második házasságában született kistestvére kikészít?
2011. márc. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Nem, nincs testvérem szerencsére, de elég jól ismerem a kisgyerekeket!
2011. márc. 6. 10:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!