Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyát előnyösebb nevelni,...

Egy kutyát előnyösebb nevelni, mint egy kisgyereket?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a kisgyerekeket, folyton sírnak, hangoskodnak, sok idő, mire szobatiszták, hisztiznek, amikor nagyobbak, megsértődnek, ha valamit nem engedsz nekik, akkor azért sírnak, sőt ordítanak. Megtiltasz valamit nekik, akkor már bosszúból csinálják, összetörnek dolgokat. Akaratosak...

Mindenkinek mondom, akkor meg mondják, hogy akkor egyedül fogsz élni.

Mondom nekik, hogy kutyám lesz. Nem sok idő, mire szobatiszta lesz, nincs bennük gonoszság, nem bosszú állóak, szót fogadnak, nem ordítanak egész nap, minden h*lyeségért, maxiumum ugatnak, de le lehet szoktatni róla, egy gyereket szoktassanak le hisztizésről, ordításról.

Ugye, hogy egy kutya sokkal jobb, mint egy kis gyerek?


2011. márc. 6. 09:45
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
48%
Amig a kutyád megtámadhat és jól agyon harapdál, addig szerintem egy kisgyerek nem csinál ilyet.
2011. márc. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Ja, és mire felnevelsz egy gyereket, addig szerintem simán milliókat költesz rá,(gyerek dolgok, pelenkák tankönyvek, ruhák...)
2011. márc. 6. 10:28
 23/43 anonim ***** válasza:
48%
Kedves 10:17-es, ez valami fantasztikus amit irtál.Nekem kettö gyerekem van lehet hogy sokszor kivagyok a fáradságtól, és nehéz a kettö kicsivel, de SOHA nem cserélném le öket egy kutyára. A legkisebbik gyerekem 1 éves ö is földhöz veri magát sokszor, de mikor oda bujik hozzám annál nincs jobb dolog.Kikészültél idegileg mert nevelted a gyereked? Ezzel jár, nem ugy születik egy baba hogy jár, beszél tud viselkedni ugy ahogy éppen nektek tetszik.
2011. márc. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
És egy kutyára nem kell? Amig a gyerek ingyen megkapja a védöoltásokat addig a kutyának pénzbe kerül.És még sorolhatnám. A kutyád bolhás lesz , mig egy gyerek nem.
2011. márc. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Csak egy alap: Az ember az ember az állat az állat marad.
2011. márc. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim válasza:

Kedves 10:32-es!

A helyette szó ott van. Nem lecserélni a gyereket kutyára, hanem helyette kutyát tartani. Nem ugyanaz!!!!

2011. márc. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim válasza:
48%
a legtöbb férfinak eljön az idö mikor gyerekekre,családra van szüksége,ha lessz egy férfi aki szeretne töled gyereket mit mondasz neki?menjünk az állatkereskedésbe?vagy anyák napján a kisgyerek mond egy szép verset az oviban az talán nem jo halgatni a szülönek?kicsit gondolkodj el,máshol meg se emlitsd ezt a kutya-gyerek témát,mert nagyon megutáltatod magad
2011. márc. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim válasza:
irtad hogy egy gyerekre sokat kell költeni.ezekszerint amit rád költöttek az csak pénzkidobás?ezzel ugy vagok hogyy a gyerekeimért élek ne szenvedjenek semmiböl hiányt semmijen téren hakell éjjel-nappal melozok,mert ök a legfontosabbak a világon
2011. márc. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 xnorkax ***** válasza:

Szerintem nem lehet egy lapon említeni a kutyákat és a gyerekeket. Hiszen, kérdező, te is voltál gyerek! Ilyen alapon minek születtél meg? Oo"

Mellesleg mindkettő esetben a nevelésen van a hangsúly. De ez akkor is egy kissé elmebeteg kérdés. :) Ha neked nem kellenek gyerekek, tarts kutyát!

2011. márc. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

ez egy idióta kérdés! Annyi hasonlóság van a gyerek és a kutya között, hogy mind2őt tanítani kell, foglalkozni vele, nevelni! De a gyerek tény sokkal több pénzbe kerül, mint egy kutya tartása...teljesen más célból van a kettő! Kutya azért mert lehet egyedül vagy stb...gyerek általában azért születik, mert családra vágysz, örökíteni szeretnéd a génjeidet stb...Szintem a rossz gyerek azért rossz, mert nem megfelelően nevelték, h genetikai adottság is számítani kellett vna a nem kívánt tulajdonságokra és felkészülni rá, "kivédeni"...nekem van kutyám...szeretem a gyerekeket...ha megfelelő anyagi háttérrel rendelkeznénk az élettársammal már most vállalnánk gyermeket, de sajnos ezzel még várni kell, legalább 5 évet...szal ha nem akarsz gyereket, ok! de azért ennyire nem kell összehasonlítani kettőt, mert akkor elmebeteg vagy!

20/N

2011. márc. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!